м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар зменшує вартість інтернету в роумінгу до 3,5 разів, інших послуг – у два рази

   26.04.2019

   З 25 квітня 2019 року Київстар пропонує всім абонентам послугу «Ідеальний роумінг».  В рамках послуги абоненти зможуть користуватися найвигіднішими тарифами оператора на мобільний інтернет, дзвінки та SMS-повідомлення під час своєї подорожі.

   «Ідеальний роумінг» у якості альтернативи звичайним тарифам Київстар можуть замовити абоненти передплаченої та контрактної форми обслуговування. Для цього необхідно ввести USSD-запит *505#, після чого абонент отримає індивідуальну пропозицію та інструкцію для підключення послуги.

   Сплативши вартість послуги, абоненти отримають додаткові кошти на бонусний рахунок для оплати мобільного зв’язку за значно меншими тарифами:

   • мобільний інтернет від 0,10 грн за 1 мегабайт;
   • дзвінки від 1 грн за хвилину розмови;
   • SMS-повідомлення від 1 грн.

   Наприклад, 1000 Мб мобільного інтернету коштуватимуть лише від 100 грн, тоді як за звичайними тарифами вони б коштували від 350 грн. А 30 хвилин розмов коштуватимуть лише 30 грн, замість 60 грн за звичайними тарифами. Ще одна перевага «Ідеального роумінгу» у тому, що абоненти оплачують кожен мегабайт та хвилину розмови, котрими вони скористалися, а не пакет зі 100 мегабайтів або 15 хвилин.

   Всього Київстар надає послуги міжнародного роумінгу на 5 континентах, у 195 країнах. У 2018 році кількість абонентів, які користувались послугами у роумінгу, зросла на 32%, у порівнянні з 2017 роком. А використання мобільного інтернету зросло більш ніж у два рази. 

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.