м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар зменшує вартість роумінгу у 25 країнах та пропонує нові послуги

   12.12.2018

   Дзвінки, мобільний інтернет та SMS-повідомлення у 25 країнах для абонентів Київстар відтепер коштують значно менше. Також оператор вводить нові пакети послуг, які допоможуть заощадити у подорожі.

   У Азербайджані, Аргентині, Гватемалі, Колумбії, Люксембурзі, Сербії, Йорданії та ще 18 країнах абоненти Київстар можуть користуватися послугами мобільного зв’язку та мобільним інтернетом у роумінгу за удвічі меншими тарифами: дзвінки від 2 грн/хвилина, мегабайт мобільного інтернету – від 0,35 грн, SMS-повідомлення – від 1 грн.

   Нові послуги «Простий роумінг» та «Комфортний роумінг» у якості альтернативи звичайним тарифам можуть замовити абоненти Київстар всіх форм обслуговування: передплати та за договором (фізичні та юридичні особи). Перевага нових послуг у тому, що абоненти оплачують їх лише один раз на весь час подорожі, а не кожного дня за окремий пакет хвилин чи мегабайтів.

   «Простий роумінг» підійде абонентам, які планують подорож від одного тижня до місяця. Сплативши 1000 грн, абоненти отримають 500 грн на бонусний рахунок для оплати послуг за спеціальними, значно меншими тарифами. Наприклад, 1 Мб мобільного інтернету коштуватиме від 0,1 грн. Відповідно, абонент може отримати 5000 Мб мобільного інтернету. Наприклад, у Польщі 1 мегабайт мобільного інтернету для абонента буде коштувати всього 0,1 грн. Відповідно, можна скористатися 5000 Мб. У порівнянні зі звичайними тарифами (0,35 грн/Мб) – економія для абонентів передплати 750 грн. А економія для бізнес-клієнтів Київстар (при звичайному тарифі 0,4 грн / Мб) ще більша – 1000 грн.

   «Комфортний роумінг» діє за тими ж умовами, але підключається на постійній основі. Ця послуга буде зручною для тих абонентів, хто подорожує регулярно та на довгий період.

   Вигідні умови роумінгу Київстар пропонує і корпоративним абонентам, що використовують у бізнесі М2М-карти від Київстар. Їм доступні послуги «Простий роумінг IoT» та «Комфортний роумінг IoT». За умовами цих послуг, вартість 1 Мб мобільного інтернету чи SMS-повідомлення коштує від 2 грн. «Простий роумінг IoT» можна підключити на 30 днів, а «Комфортним роумінгом IoT» користуватися на постійній основі.

   З детальними умовами тарифів та додаткових послуг можна ознайомитися у розділах «Роумінг» та «Роумінг для бізнесу».

   Ціни вказані з урахуванням всіх податків та зборів.