м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар змінив креативне агентство

   01.06.2016

   Національний телеком-оператор завершив тендер з вибору креативного агентства на обслуговування бренду «Київстар». За результатами конкурсу перемогло агентство DDB Ukraine, яке входить до найбільшої міжнародної рекламної мережі DDB Worldwide Communications Group Inc.

   Протягом 13 років Київстар співпрацював з агентством Adventa Lowe, яке неодноразово перемагало в тендерах компанії.

   Згідно процедур групи компаній VimpelCom, Київстар ініціював черговий тендер з вибору креативного агентства.

   У тендері, який тривав 3 місяці, брали участь 5 міжнародних агентств. Перед учасниками стояло непросте завдання: розробити комплексну іміджеву рекламну кампанію, яка формує потребу та культуру використання послуг 3G і широкосмугового фіксованого інтернету, представити стратегію, креативну платформу та концепції іміджевих комунікацій, а також тактичних проявів.

   За результатами оцінки, яка в рівних частках враховувала як функціональну, так і комерційну складову, було визначено переможця — креативне агентство DDB Ukraine.

   DDB Ukraine — агентство найбільшої міжнародної рекламної мережі DDB Worldwide Communications Group Inc., яка входить у холдинг Omnicom Group Inc. Мережа агентств DDB Worldwide налічує понад 200 офісів у більш ніж 90 країнах світу та є володаркою найбільшої кількості нагород Міжнародного фестивалю реклами «Каннські Леви». У портфелі нового партнера Київстар є успішні кейси співпраці з такими відомими та великими клієнтами, як McDonald’s, HTC, Henkel, Astra Bank, МТС та ін.

   «Київстар дякує Adventa Lowe за плідну співпрацю та бажає нових перемог і творчих успіхів. За всі ці роки були реалізовані кращі рекламні комунікації на ринку і, що найголовніше, був створений найсильніший бренд в Україні. Впевнені, що в рамках нашого партнерства з DDB Ukraine ми реалізуємо наші стратегічні плани і зміцнимо наші лідерські позиції», — говорить Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар.