м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Луцьк, Чернівці, Ковель, Могилів-Подільський та ще 448 населених пункти з 4G від Київстар

   01.08.2018

   Мобільний інтернет четвертого покоління доступний абонентам Київстар у 2218 населених пунктах України.

   01 серпня Київстар підключив до високошвидкісного мобільного інтернету за технологією LTE ще 448 населених пунктів на Заході та Півдні України. Зокрема, послуги 4G стали доступні абонентам у містах Луцьк, Чернівці, Ковель, Могилів-Подільський, Новодністровськ, Новоград-Волинський, Старокостянтинів, Коломия, Первомайськ, Южноукраїнськ, та інші. Повний перелік населених пунктів з 4G є на сайті компанії.

   Високошвидкісний інтернет по технології LTE запущено на частотах діапазону 1800 МГц. Це дозволяє охопити новою технологією одразу велику кількість населених пунктів. Так, у Волинській області територія покриття мережі 4G збільшилась на 140 населених пунктів, у Хмельницькій – 63, Миколаївській — на 55, у Чернівецькій і Житомирській – до мережі 4G додалось по 47 населених пунктів, у Закарпатській – 32, Івано-Франківській – 29. На сьогодні доступ до високошвидкісного інтернету за технологією LTE вже отримали абоненти у 2218 населених пунктах України, із загальною кількістю населення понад 13 млн людей.

   Доступ до послуг за технологією 4G/LTE надається всім абонентам Київстар без додаткової плати, згідно їх діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар або самостстійно – деталі за посиланням. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті shop.kyivstar.ua.

   Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням.

   На сьогодні кількість абонентів Київстар, які скористались послугами 4G, перевищила 1,5 млн.