м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Магазини дилерів Київстар пропонують смартфони за найкращою ціною або компенсують різницю вартості

   17.11.2016
   З 17 листопада 2016 року в магазинах дилерів Київстар і на сайті shop.kyivstar.ua починається акція «Найкраща ціна». За умовами акції, магазини дилерів Київстар компенсують клієнтам різницю вартості смартфонів, якщо в інших точках продажів, визначених умовами акції, ціна такої ж моделі виявиться дешевшою.

   Купівля смартфонів у магазинах дилерів Київстар стає все більш популярною – крім вигідної ціни, клієнти отримують гарантію обслуговування телефону, кваліфіковану консультацію, пакети нетарифікованих послуг у подарунок. Так, купуючи смартфон в магазинах дилерів Київстар, клієнт отримує в подарунок щомісяця 3 000 МБ або 1 000 МБ інтернет-трафіку, терміном на три місяці.

   А з 17 листопада умови для клієнтів, що купують смартфони, стають ще цікавішими. Так, магазини дилерів Київстар компенсуватимуть клієнтам різницю вартості смартфонів, якщо в інших точках продажів, визначених умовами акції, ціна на таку ж модель виявиться дешевшою. Акція поширюється на ряд моделей смартфонів різної цінової категорії. На вітринах магазинів і онлайн-ресурсі shop.kyivstar.ua такі смартфони позначені спеціальною міткою «Найкраща ціна».

   Власники смартфонів – найбільш активні споживачі послуг мобільного інтернету. Так, у 3 кварталі 2016 року в мережі Київстар обсяг дата-трафіку на користувача смартфона склав 1 877 МБ. Це в 4,5 рази більше, ніж у середньому по мережі. Водночас понад 70% всього дата-трафіку генерують абоненти 3G-зв'язку. Цьому сприяє не лише найбільша територія охоплення 3G (більше 4 тисяч населених пунктів), а й вигідні тарифні плани – зі збільшеними обсягами хвилин і мегабайтів, безлімітним доступом до соцмереж і мессенджерів, можливостями слухати музику і дивитися відео без обмежень.

   За результатами 3 кварталу 2016 року, мобільним інтернетом користуються 10,6 млн абонентів Київстар. Обсяги споживання мобільного інтернету абонентами Київстар у липні-вересні 2016 року збільшилися, в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, на 109%: з 5 705 ТБ до 11 940 ТБ. Показово, що понад 70% всього дата-трафіку генерують абоненти 3G.

   Зверніть увагу! За умовами акції «Найкраща ціна» абоненти можуть порівнювати ціни на придбані в магазинах дилерів Київстар моделі смартфонів з аналогічними моделями в магазинах мереж COMFY, Rozetka.ua™, «Алло», «Ельдорадо», «Фокстрот», «Цитрус». Деталі акції доступні на сайті Київстар.