м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Маріупольці відзначать День незалежності України з 3G Київстар

   23.08.2016

   Маріуполь став першим містом на Донбасі, де з'явився швидкісний мобільний інтернет стандарту 3G від Київстар. Національний телеком-оператор зробив справжній подарунок маріупольцям – у День незалежності України вони зможуть користуватися зв'язком 3G у центрі міста. А вже у вересні мобільний зв'язок нового покоління буде доступний у всьому Маріуполі та передмісті.

   У святковий день 3G-зв'язок у Маріуполі будуть забезпечувати 68 сайтів. У планах компанії – розширити територію високошвидкісного мобільного інтернету (3G) на інші райони до Дня міста, який відзначається 10 вересня. Для цього кількість базових станцій 3G буде збільшена. На всіх базових станціях встановлюється мультисистемне обладнання, яке підтримує різні стандарти зв'язку, в тому числі 3G і LTE.

   На сьогодні високошвидкісний мобільний інтернет (3G) Київстар доступний для 20,8 млн жителів України в понад 2550 населених пунктах.

   Для того щоб послугами 3G-зв'язку могла скористатися якомога більша кількість жителів України, Київстар продовжує інвестувати в будівництво мережі та розвиток нових технологій. За 2015 рік та перше півріччя 2016 року капітальні витрати національного телеком-оператора (без урахування вартості 3G-ліцензії) склали понад 4,5 млрд грн. Крім того, Київстар запропонував клієнтам революційну лінійку тарифних планів зі збільшеними обсягами хвилин, мегабайтів, безлімітним доступом до соціальних мереж і месенджерів, можливостями слухати музику та дивитися відео онлайн без обмежень.

   Також нагадаємо, що з початку 2016 року національний телеком-оператор сплатив до держбюджету 1,933 млрд грн податків і зборів. Згідно з рейтингом, складеним Державною фіскальною службою, Київстар входить до ТОП-20 найбільших платників податків і утримує лідерство за обсягами платежів до бюджету серед компаній галузі зв'язку.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.