м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Майже 700 тис. абонентів Київстар користуються 4G

   02.05.2018

   Менш ніж за місяць з моменту запуску мобільного інтернету четвертого покоління, клієнти лідера телеком-ринку України використали 761 ТБ дата-трафіку в 20 населених пунктах

   4G-абоненти вже використали більше 761 ТБ дата-трафіку для спілкування, роботи і розваг. Це можна порівняти з 95 роками перегляду відео (720р) або з прослуховуванням аудіо у високій якості на протязі 745 років.

   «Запуск 4G – великий крок для нашої країни. Я вдячний за підтримку з боку регулятора, депутатів, міністрів, Президента, які допомогли привнести в Україну нові технології – як бачите, абоненти ними активно користуються. Залишилося дочекатися повноцінного запуску на частотах 1800 МГц і оцінити реальний ефект від запуску технології для всієї країни», — каже Петро Чернишов, президент Київстар, CEO Бізнес Одиниці Євразія VEON.

   4G доступний без додаткової плати, в рамках тарифного плану. Скористатися ним можуть всі абоненти в зоні покриття, у яких встановлені USIM-карти і є смартфони, які підтримують цю технологію. З моменту запуску швидкісного мобільного інтернету в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших населених пунктах, ним скористалося майже 700 тис. абонентів Київстар. А кількість щоденних замін SIM-карт на USIM зросла, в середньому, в два рази. Перевірити свою готовність до 4G можна за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик - для перевірки смартфона; *245*4# виклик - для перевірки SIM-карти.

   Замінити SIM-карту на USIM можна самостійно — деталі за посиланням. На 50% більше абонентів стали міняти карти самостійно після запуску мобільного інтернету четвертого покоління.

   Нагадаємо, Київстар заплатив за весь частотний спектр 4G і конверсію майже 4 млрд грн, без урахування витрат на обладнання. Всього, з 2015 року в розвиток 3G і 4G було інвестовано майже 14 млрд грн.