м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Майже половина телефонів у бізнес-мережі Київстар – смартфони

   26.01.2017

   Все більше корпоративних клієнтів Київстар користується «розумними» телефонами. За друге півріччя 2016 року кількість смартфонів у В2В-сегменті національного телеком-оператора зросла до 43%. Більшість «розумних» телефонів працює на ОС Android.

   «Раніше бізнес-клієнти мало використовували смартфони – вартість дати була досить високою, а швидкість передачі – низькою. Але тепер, із новими онлайн-тарифами від Київстар, ситуація змінилася – в середньому абонент споживає 1,1 ГБ трафіку на місяць», – зазначає Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар.

   У національного телеком-оператора є чотири варіанти тарифних планів для співробітників – від 3G Бізнес 60 до 3G Бізнес 300, і три для керівників – 3G Business VIP, 3G Business VIP Еxtra, 3G Business VIP Рremium. В останні також включені безкоштовні пакети трафіку в роумінгу – 100, 200 і 500 МБ.

   Корпоративні клієнти стали активніше використовувати «розумні» телефони не тільки для вирішення бізнес-задач, а й для розваг і зв'язку з близькими. Так, трафік на соціальні мережі за друге півріччя 2016-го зріс більш ніж у два рази – до 140 ТБ у грудні.

   Найпопулярніші серед корпоративних абонентів смартфони на ОС Android – таких у мережі Київстар 70%, на другому місці – iОS із 23%, а решта 7% припадають на операційні системи Symbian і Windows Phone.

   Незважаючи на зростання кількості смартфонів у корпоративній мережі Київстар, деякі роботодавці досі відключають своїм співробітникам мобільний інтернет. 23% клієнтів не користуються дата-трафіком із корпоративних телефонів. Для таких випадків була створена послуга «Особистий рахунок» – тепер можна замовляти трафік для корпоративного номера та оплачувати його самостійно.