м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Meet Up: знайомство з проєктом та менторами Big Data School 5.0

   16.09.2020

   Київстар проводить віртуальний день відкритих дверей 24 вересня о 16:30 для всіх, хто зацікавився навчанням у Big Data School 5.0 та хоче познайомитися з програмою курсу, менторами та поспілкуватися з однодумцями.

   Meet Up відбудеться у форматі онлайн-трансляції, під час якої гості почують про те, як Київстар розвиває напрямок Big Data і чому це один із пріоритетних галузей, як 5 років тому започаткували проєкт Big Data School, як він еволюціонував та які плани має проєкт на майбутнє. Запрошені ментори розкажуть, що нового в програмі курсу цього року та що чекає студентів, а випускники минулих курсів поділяться своїми враженнями від навчання у Big Data School та розкажуть, як цей досвід допоміг працевлаштуватися та продовжити працювати з Big Data.

   Гості матимуть можливість поспілкуватися з кураторами курсу, менторами та випускниками за допомогою онлайн-чату під час сесії питань та відповідей.

   Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням https://kv.st/2U

   Нагадаємо, Київстар оголосив про старт набору до ювілейної п`ятої Big Data School – власного щорічного освітнього проєкту, головною метою якого є розвивати молоді таланти у сфері Data Science і ринок України в цілому. Прийом заявок на курс навчання триватиме три тижні, з 14 вересня по 07 жовтня 2020 року, включно. Дізнатися більше про школу можна на сайті https://bigdata.kyivstar.ua/school/.