м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Microsoft Україна – технологічний партнер Big Data School 5.0 від Київстар

   25.09.2020

   Київстар проводить Big Data School вперше за підтримки технологічного партнера - Microsoft Україна. Завдяки цьому студенти зможуть не тільки повчитися в експертів в області Big Data, яким присвоєно статус Most Valuable Professional (MVP) від корпорації Microsoft, але і попрацювати в хмарному середовищі з інструментами Azure.

   В цьому році до складу менторів Big Data School приєдналися Євген Полонічко та Олександр Краковецький, експерти в області Big Data та хмарних технологій, номінанти нагороди Most Valuable Professional (MVP), яку надає корпорація Microsoft в якості подяки видатним технічним лідерам спільнот та тим, хто на думку компанії довів свою глибоку експертизу і знання про продукти та технології Microsoft.

    

   Хмарні технології в програмі курсу

   Унікальна програма Big Data School побудована на застосуванні технологій Big Data для обробки великих масивів даних в хмарному середовищі, а також на вивченні алгоритмів машинного навчання і хмарних обчислень. Під час лекцій та практичних занять ментори MVP розкриють переваги аналізу великих даних в хмарному середовищі з використанням інструментів Azure, навчать, як самостійно налаштувати хмарну середу для роботи з проєктами (HICSS, Cisco subscription, storage account, Data Lake, Azure Synapse, Databricks). Студенти отримають навички з обробки даних за допомогою Spark на кластері Azure Databricks, а також попрактикуються будувати ETL процеси з використанням Azure Data Factor.

   Нагадаємо, що у майбутніх студентів була можливість познайомитися з менторами та програмою курсу Big Data School під час онлайн-трансляції Meet Up 24 вересня о 16:30. Гості поспілкувалися з кураторами курсу, менторами та випускниками за допомогою онлайн-чату під час сесії питань та відповідей.

   Курс навчання в Big Data School від Київстар безкоштовний. Дізнатися більше про школу можна на сайті https://bigdata.kyivstar.ua/school/.

   Інформаційний партнер Big Data School 5.0 - компанія Stud-Point.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є компанією номер 1, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.