м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Міністерство оборони надало Київстар погодження на запуск 3G у Запоріжжі

   16.11.2016
   16 листопада 2016 року національний телеком-оператор Київстар отримав погодження Міністерства оборони України на запуск базових станцій стандарту 3G у Запоріжжі.

   Компанія очікує експертних висновків Українського державного центру радіочастот щодо електромагнітної сумісності 3G-обладнання з цивільними засобами зв'язку й оформлення відповідних дозвільних документів. Після цього послуги 3G стануть доступні всім клієнтам Київстар у Запоріжжі.

   Петро Чернишов, президент Київстар: «Спільними зусиллями з боку Київстар, губернатора Запорізької області і мера міста, вдалось зрушити з «мертвої точки» питання запуску 3G. Наша компанія отримала дозвіл Міністерства Оборони України на запуск мобільного інтернету нового покоління, за що їм окрема подяка».

   У Запоріжжі 3G-зв'язок забезпечують 170 базових станцій Київстар. Напередодні компанія провела роботи з модернізації мережі, встановивши новітнє обладнання, яке підтримує різні стандарти зв'язку, від 2G до 3G і LTE.

   Абоненти Київстар у Запоріжжі зможуть користуватися послугами 3G без заміни SIM-карт, і згідно з діючими тарифами. Для комфортного користування швидкісним інтернетом Київстар розробив спеціальну пропозицію зі збільшеними обсягами хвилин, мегабайтів, безлімітним доступом до соцмереж і месенджерів, можливостями слухати музику та дивитися відео без обмежень.

   За результатами 3 кварталу 2016 року мобільним інтернетом користується 10,6 млн абонентів Київстар. У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, обсяги споживання дата-трафіку в мережі Київстар у липні-вересні 2016 року збільшилися на 109%: з 5 705 ТБ до 11 940 ТБ. Показово, що понад 70% всього дата-трафіку генерують абоненти 3G.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 25 млн абонентів мобільного зв'язку.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар більше 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.