м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Молоді батьки для зв’язку з дітьми обирають Київстар

   25.03.2016

   За даними дослідження* компанії InMind, проведеного спеціально для лідера телекомунікаційного ринку, 71% дітей 6-9 років з міст 50+ тис. користуються Київстар, як і їхні батьки.

   «В основному, діти розмовляють усередині мережі. Приблизно половина респондентів заявила, що їхні дітлахи не телефонують на номери інших операторів. А якщо такі дзвінки і відбуваються, то їхня тривалість найчастіше не перевищує 10 хвилин на місяць», — розповідає Ольга Іванух, фахівець з маркетингових досліджень Київстар.

   Що стосується мобільного інтернету, то його використовують приблизно 28% дітей респондентів у віці 6-9 років.

   Завдяки тому, що Київстар пропонує найвигідніші тарифи, більшості батьків (63%) не доводиться компенсувати витрати на мобільний зв’язок частіше, ніж раз на місяць. В основному, сума рахунку не перевищує 20-39 грн.

   Нагадуємо, що Київстар уже не перший рік допомагає батькам бути в курсі місцезнаходження їхніх дітей за допомогою послуги «Маячок». Для її використання достатньо мати мобільний телефон і бути підключеним до мережі Київстар.

   Для отримання фрагмента карти з місцезнаходженням ваших близьких у мобільному повинна бути налаштована функція WAP або MMS бо ж потрібен комп’ютер, підключений до інтернету. Середня точність визначення місця розташування становить приблизно 500 м. Послугу можна замовити через сайт або зателефонувавши до контакт-центру Київстар.

   *Онлайн-дослідження серед абонентів Київстар 20-55 років, які проживають у містах з населенням 50+ тис., січень-лютий 2016 року.