м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   На 8 березня дата-трафік у мережі Київстар виріс у 2 рази

   16.03.2018

   Абоненти вітали один одного зі святом у месенджерах та за допомогою дзвінків, а ось SMS і MMS використовували менше ніж у минулому році.

   8 березня абоненти лідера телеком-ринку України подзвонили 258 млн разів, проговоривши 734 млн хвилин, відправили 18 млн SMS та 195 тис. MMS, а також використали 800 ТБ даних – вдвічі більше ніж у минулому році. У порівнянні з минулим роком, кількість дзвінків збільшилася на 3%, а ось SMS і MMS для привітань використовували рідше. Абоненти Київстар активно користувалися мессенджерами – трафік в них теж виріс у два рази у порівнянні зі звичайним днем.

   Традиційно в день 8 березня абоненти дуже активно користуються послугами, і по навантаженню на мережу це свято поступається тільки Новому року. Особливістю свята весни є високе голосове навантаження на мережу: привітати дорогу людину особистим дзвінком як і раніше є хорошим тоном! Цього року 8 березня в час найбільшого навантаження (з 10 до 11 ранку) у мережі Київстар було використано 69 мільйонів хвилин. Це на 8% більше, ніж в минулому році.

   У святкові дні структура дата-трафіку, у порівнянні зі звичайними днями, практично не змінюється. Перегляд і передача аудіо і відео контенту займає 43% трафіку, на соціальні мережі та серфінг в інтернеті доводиться по 15% трафіку, який більшість використовують в Instagram, Facebook та YouTube.

   З запуском 4G від Київстар додатки для перегляду та стрімінгу стануть ще популярнішими, адже швидкість мобільного інтернету зросте. Наприклад, в мережі 3G ролик хронометражем 3 хвилини повністю завантажиться для перегляду на смартфон приблизно за 1,5 хвилини. В 4G це ж відео буде завантажуватися 1 секунду.

   Нагадаємо, що для користування мобільним інтернетом четвертого покоління потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити чи підтримує їх смартфон та SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карти. Замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G можна безкоштовно у всіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує великий вибір 4G-смартфонів та гаджетів за вигідною ціною у магазинах та на сайті shop.kyivstar.ua.

    

   Довідка про компанію

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна группа VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 54,4 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 35,6 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.