м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   На другому благодійному телемарафоні Save Ukraine — #StopWar за підтримки Київстар зібрали понад 6 млн гривень на медичне обладнання

   01.06.2022

   У неділю, 29 травня, наживо з Берліна та Києва пройшов міжнародний благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar, організований командами Київстар, 1+1 media та фестивалю Atlas, за підтримки Суспільного, МЗС, Мінкульту та інших. Завдяки виступу десятка українських та іноземних артистів під час концерту вдалося зібрати понад 6 млн гривень благодійної допомоги. 

   Окрім мільйонів телеглядачів, які дивилися ефір на телебаченні та онлайн, захід у столиці Німеччини відвідало близько 20 000 людей, та ще десятки тисяч зібралися на головних площах у 30 інших містах по всьому світу: Лондон, Мілан, Торонто, Стокгольм, Берн, Софія, Копенгаген, Таллінн, Афіни, Відень, Вашингтон та багато інших.

   Save Ukraine img

   Цього разу на благодійному телемарафоні виступили Океан Ельзи, The Hardkiss, Pianoбой, MONATIK, alyona та Jerry Heil, Антитіла, ONUKA, переможці Євробачення-2022 Kalush Orchestra та багато інших зірок.

   Це вже другий благодійний телемарафон та загалом третій благодійний концерт, який проходить за підтримки Київстар з початку активної фази війни росії проти України. У цілому в межах заходів організаторам вдалося зібрати понад 58 млн грн благодійної допомоги. 44 млн грн – під час першого телемарафону для розв'язання гуманітарних проблем; 8 млн грн зібрали завдяки концерту Океан Ельзи на закупівлю медикаментів та обладнання в заклади, де лікують дітей. А зібрані цього разу 6 млн грн будуть направлені на закупку рентген-апаратів для регіонів, що приймають поранених.

   Системна підтримка держави, українських громадян та абонентів – головне завдання Київстар. Компанія надає велику допомогу безпосередньо через безоплатні послуги. Зокрема Київстар з 24 лютого 2022 р. вже надав абонентам безоплатних послуг та бонусів на суму понад 425 млн грн, а також достроково сплатив 1,43 млрд грн податків до бюджету і перерахував благодійним фондам понад 33 млн грн допомоги.

   Крім цього компанія створює можливості для всіх людей в країні та світі доєднатися до підтримки України. Так Київстар виступає співорганізатором благодійних концертів разом з партнерами з 1+1 media та фестивалю Atlas. А також розвиває SMS-благодійництво в чотирьох напрямках: підтримка військових, допомога медичним закладам, людям похилого віку та переселенцям. Детальніше про те, як долучитись до допомоги на сторінці Київстар за цим посиланням.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на кінець 2021 року обслуговував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.
   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net