м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   На новорічні свята обсяг інтернет-трафіку Київстар у роумінгу виріс в 7 разів

   13.01.2017

   Абоненти Київстар стали активніше користуватися роумінгом. Так, в період новорічних свят мобільний трафік виріс у 7 разів у порівнянні з попереднім роком.

   Після зниження тарифів на роумінг, абоненти стали активніше спілкуватися за кордоном, і крім інтернет-трафіку, обсяг голосового трафіку виріс в 2,5 рази. При цьому кількість абонентів, які стали користуватися цією послугою, зросла на 11%.

   За підсумками 1 січня, абоненти Київстар встановили рекорд – використали майже в два рази більше дата-трафіку, ніж будь-коли раніше.

   Найбільш популярними країнами для спілкування в роумінгу серед українських туристів в період новорічних свят стали Польща, Росія, Єгипет, Німеччина, Італія, Австрія, Туреччина, Угорщина, Румунія та Чехія.

   Нагадаємо, Київстар надає абонентам унікальні умови спілкування у понад 70 країнах за вигідними тарифами: дзвінки від 2 грн за хвилину (пакет 15 хвилин вартістю 30 грн в день користування), інтернет від 0,35 грн за мегабайт (пакет 100 МБ вартістю 35 грн в день користування), SMS - 1,00 грн / SMS (пакет 25 SMS вартістю 25 грн в день користування). Тепер абонентам не потрібно замовляти додаткові послуги, оскільки роумінг буде підключатися автоматично, при цьому абонент може користуватися тільки тим пакетом, який йому необхідний - дзвінки, інтернет, SMS або будь-яка їх комбінація.

   Детальніше про тарифи можна дізнатись на сайті kyivstar.ua/uk/mm/roaming

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.