м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   На Олімпійські Ігри з Київстар: спілкування в Бразилії стає доступнішим

   05.08.2016

   Спеціально до Олімпійських Ігор 2016 Київстар надає абонентам можливість спілкуватися за найвигіднішими тарифами в Бразилії: 15 хвилин – 60 грн в день користування, 100 МБ – 60 грн, 25 SMS – 25 грн. Нові тарифи будуть доступні з 4 серпня 2016 року і діяти на постійній основі.

   «Олімпійські Ігри – одна з найяскравіших подій цього року. На Олімпіаді розігрується рекордна кількість комплектів медалей – 306, для учасників з 207 країн. Щоб наші абоненти могли завжди залишатися на зв'язку, і ділитися своїми емоціями і враженнями від такої грандіозної події, ми спеціально знизили ціни на роумінг і зробили його доступним кожному», – коментує Павло Даніман, начальник департаменту ціннісного пропозиції.

   У квітні Київстар максимально спростив процес підключення вигідних тарифів для роумінгу. Якщо раніше потрібно було замовляти пакети SMS, дзвінків і мегабайтів окремо, то тепер вони включаються автоматично, як тільки абонент здійснює дзвінок, виходить в інтернет, або відправляє SMS. Причому клієнт платить тільки за те, що використовує.

   Київстар надає унікальні умови спілкування в 70 країнах за вигідними тарифами: дзвінки від 2 грн за хвилину, інтернет від 0,35 грн за мегабайт, SMS - 1,00 грн/SMS.

   Після зниження тарифів на роумінг в кінці квітня і впровадження автоматичного підключення абоненти стали активніше спілкуватися за кордоном. Так, інтернет-трафік зріс у 10 разів, а обсяг голосового трафіку – на 70%. При цьому кількість абонентів, які стали користуватися цією послугою, зросла на 20%.

   Найбільш популярними країнами для спілкування в роумінгу серед українських туристів залишаються Туреччина, Польща, Італія, Іспанія, Росія, Франція, Німеччина, Молдова, Білорусь, Румунія.

   Детальніше про роумінг на сайті: http://www.kyivstar.ua/mm/roaming/