м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   На травневі свята 3G-трафік Київстар на курортах Західної України зріс майже у 2,5 рази

   30.05.2016
   У період з 1 до 11 травня національний телеком-оператор Київстар спостерігав зростання використання мобільного інтернету майже у 2,5 рази на території карпатських курортів Івано-Франківщини та Закарпаття.

   Найбільше зростання трафіку в період травневих свят відбулося у с. Поляниця (Івано-Франківська область). Саме тут використання мобільного інтернету зросло у 3 рази. Також в цей період зріс трафік у 2,2 рази в м. Яремче, а в Татарові (Івано-Франківщина), Косоні та Пилипці (Закарпатська область) – у 2 рази.

   Найбільший щоденний трафік понад 80 Гб був зафіксований у м. Берегове та смт Ясіня (разом із гірськолижним курортом Драгобрат) Закарпатської області. Зазначимо, що середньостатистичний показник для цих курортів становить 50 Гб.

   «У період з 30 квітня до 11 травня мешканці України активно відвідували курорти Івано-Франківщини та Закарпаття. Основні локації – це Яремче, Поляниця, Ворохта, Татарів, Ясіня, Пилипець і, звичайно, вже традиційні термальні курорти Берегове та Косонь. Всі вищеперераховані населені пункти ще минулого року були забезпечені високошвидкісним 3G від Київстар. А з новими тарифними планами компанії, у яких включено безкоштовно до 17 найпопулярніших інтернет-сервісів, використання мобільного інтернету стало ще вигіднішим та зручнішим. Тому приємно спостерігати зростання кількості інтернет-користувачів та використаних мегабайтів», – розповідає Віктор Парлаг, менеджер відділу регіонального маркетингу Київстар.

   Зазначимо, що в період травневого відпочинку на курортах Західної України найбільша денна кількість користувачів 3G була зафіксована у місті Берегове. Другим за зростанням кількості активних абонентів 3G на травневі свята стало місто Яремче, а третім смт Ясіня.

   Відтак, не зважаючи на наявність безкоштовного Wi-Fi на вказаних курортах, завдяки новим зручним тарифам туристи в середньому використовували щодня до 70 Мб у Ясіня, Поляниці і 50-60 Мб на інших курортах.