м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   На зв’язку 3G Київстар — Сумська область

   21.06.2016

   Зв’язок 3G Київстар вже охопив 21 область України. Відсьогодні інтернетом нового покоління можуть користуватись мешканці міста Суми і ряду селищ області. Зв’язок 3G Київстар вже доступний в понад 990 населених пунктів України.

   21 червня 2016 до мережі 3G Київстар приєдналась Сумська область. Тут зв’язкок нового покоління став доступним мешканцям обласного центру, а також в селищах Підлипне, Попівка, Плавинище, Овлаші, Сарнавщина, Привокзальне, Комсомольська Комуна.

   Крім цього, мережу 3G Київстар розширено в західному регіоні, де послуги швидкісного інтернету стали доступними мешканцям містечок Бучач, Волочиськ, Новояворів, Рудки, Жовква. В Чернігівській області до мережі 3G приєднались міста Бахмач та Бобровиця. В Київській області — селище Дівички.

   Ще в близько 200 населених пунктах проводиться налаштування збудованих мереж 3G для їх підготовки до комерційного запуску.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть обрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

   На сьогодні територія мережі 3G Київстар охоплює 991 населений пункт у 21 області України. На цій території проживає понад 40% населення України.