Новини і акції

Нагороджено переможців першого в Україні квесту у доповненій реальності

17.11.2017

Наприкінці жовтня завершився перший квест у доповненій реальності (AR) національного масштабу V.QUEST, в рамках запуску інтернет-платорми Veon. А 13 листопада 2017 року переможці національної гри отримали інноваційні призи – електробайки та електрочоппери.

Три тижні учасники квесту по всій Україні виконували безліч цікавих завдань. Користувачеві необхідно було встановити додатки VEON і V.QUEST. В окремому каналі VEON квестер отримував пошукові або логічні завдання, а в V.QUEST - вводив відповіді та проходив AR-місії. Щотижня найуспішніші гравці отримували інноваційні подарунки – універсальні мобільні батареї, бездротові колонки, гіроборди. Загалом таких подарунків було розіграно більше сотні по усіх містах країни. А 13 листопада 2017 року десятьох фіналістів квесту зібрали у столиці та нагородили електробайками та електрочопперами.

«Інновації мають бути відчутними. Ми організували в Україні те, що ніхто не робив до нас – масштабний квест у доповненій реальності. Результати говорять самі за себе – у грі взяли участь понад 11 тисяч чоловік. Впевнені, що це тільки початок і ми реалізуємо другий квест наступного року», – говорить Юрій Чорненький, начальник департаменту маркетингових комунікацій компанії Київстар.

Розпочинався квест масштабним концертом гурту The Hardkiss, що пройшов 7 жовтня на Контрактовій площі у Києві.

Нагадаємо, що VEON – глобальна персональна інтернет-платформа, котра була запущена однойменною компанією VEON влітку цього року у п’яти країнах світу, серед яких Україна. Користувачі додатку можуть дзвонити, обмінюватись повідомленнями, спілкуватись з друзями, ділитись фото, переглядати та поширювати відео, отримувати ексклюзивний контент та унікальні пропозиції від партнерів. Для абонентів Київстар користування додатком безкоштовне – мегабайти та кошти з рахунку не зніматимуться. Також абоненти Київстар можуть перевіряти стан свого рахунку, залишок хвилин та мегабайтів, поповнювати мобільний рахунок без комісії за допомогою додатка. Детальніше про платформу VEON читайте на veon.com.ua.