close
Обрати: регіон район

Новини та акцiї

Нагороджено переможців першого в Україні квесту у доповненій реальності

17.11.2017

Наприкінці жовтня завершився перший квест у доповненій реальності (AR) національного масштабу V.QUEST, в рамках запуску інтернет-платорми Veon. А 13 листопада 2017 року переможці національної гри отримали інноваційні призи – електробайки та електрочоппери.

Три тижні учасники квесту по всій Україні виконували безліч цікавих завдань. Користувачеві необхідно було встановити додатки VEON і V.QUEST. В окремому каналі VEON квестер отримував пошукові або логічні завдання, а в V.QUEST - вводив відповіді та проходив AR-місії. Щотижня найуспішніші гравці отримували інноваційні подарунки – універсальні мобільні батареї, бездротові колонки, гіроборди. Загалом таких подарунків було розіграно більше сотні по усіх містах країни. А 13 листопада 2017 року десятьох фіналістів квесту зібрали у столиці та нагородили електробайками та електрочопперами.

«Інновації мають бути відчутними. Ми організували в Україні те, що ніхто не робив до нас – масштабний квест у доповненій реальності. Результати говорять самі за себе – у грі взяли участь понад 11 тисяч чоловік. Впевнені, що це тільки початок і ми реалізуємо другий квест наступного року», – говорить Юрій Чорненький, начальник департаменту маркетингових комунікацій компанії Київстар.

Розпочинався квест масштабним концертом гурту The Hardkiss, що пройшов 7 жовтня на Контрактовій площі у Києві.

Нагадаємо, що VEON – глобальна персональна інтернет-платформа, котра була запущена однойменною компанією VEON влітку цього року у п’яти країнах світу, серед яких Україна. Користувачі додатку можуть дзвонити, обмінюватись повідомленнями, спілкуватись з друзями, ділитись фото, переглядати та поширювати відео, отримувати ексклюзивний контент та унікальні пропозиції від партнерів. Для абонентів Київстар користування додатком безкоштовне – мегабайти та кошти з рахунку не зніматимуться. Також абоненти Київстар можуть перевіряти стан свого рахунку, залишок хвилин та мегабайтів, поповнювати мобільний рахунок без комісії за допомогою додатка. Детальніше про платформу VEON читайте на veon.com.ua.
Бізнесу

{{ thanksData.thanksTitle }}

{{ thanksData.thanksBody }}