м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Найбільший мобільний оператор України розповів про свої досягнення за 23 роки роботи

   09.12.2020

   23 роки тому пролунав перший дзвінок у мережі «Київстар». За час своєї діяльності телеком-оператор залучив понад 5,4 мільярда доларів інвестицій у телеком галузь України та сплатив до держбюджету податків і зборів на загальну суму 70 мільярдів грн.

   9 грудня 1997 року вважається днем народження найбільшого телеком оператора України — «Київстар». За 23 роки роботи оператор став ініціатором багатьох позитивних змін як для клієнтів, так і для ринка телекомунікацій.

   У 1998 році «Київстар» першим серед телеком-операторів України розпочав надавати послугу коротких текстових повідомлень SMS. У 1999 році першим запровадив послугу мобільного доступу в інтернет — WAP. У 2015 році Київстар першим скасував помегабайтну тарифікацію інтернет-трафіку. А у 2018 і 2020 роках з власної ініціативи передав державі частину свого діапазону 1800 МГц і 900 МГц. Завдяки цьому відбувся конкурс на частоти 4G і три мобільні оператори розпочали надавати послуги швидкісної передачі даних за новою технологією. Київстар надає послуги 4G на території, де проживає 85% мешканців України і планує в наступному році збільшити покриття до 90%.

   У 2001 році «Київстар» обслуговував 1 мільйон абонентів, а зараз майже 27 мільйонів абонентів мобільного та фіксованого зв’язку.

   Мережа «Київстар» починалась із 12 базових станцій, які працювали тільки у місті Києві. Сучасна мережа компанії – це понад 38 тисяч базових станцій та 45 тисяч кілометрів волоконно-оптичних ліній. Інформаційно-аналітичні системи компанії щодня моніторять понад 1000 показників продуктивності мережі, щоб абоненти отримували послуги зв’язку високої якості.

   Розвинена телеком інфраструктура – основа технологічного лідерства компанії. Київстар надає такі послуги як Big Data, ІоТ, хмарні технології, MobileID, мобільні фінансові сервіси, E-Health,  цифрове телебачення та фіксований інтернет та конвергентні послуги, та ін.

   Київстар — лідер корпоративної соціальної відповідальності. Оператор співпрацює з Національною поліцією України у розшуку дітей за допомогою SMS-оповіщень, разом із «Українською біржею благодійності» започаткував проєкт SMS-благодійності «Дитяча надія», запровадив платформу з онлайн уроками з нових мобільних технологій для літніх людей. Під час пандемії COVID-19 Київстар надав абонентам безкоштовних послуг зв’язку на суму  50 млн гривень, а також виділив 30 млн грн для закупівлі апаратів штучної вентиляції легень, захисних костюмів для медиків, тощо.

   Протягом 2020 року Київстар визнано найкращим роботодавцем України, найдорожчим національним брендом, телеком-оператором року, найбільшим платником податків у телеком галузі та лідером соціальної відповідальності. Соціальний проєкт  Київстар "Смартфон для батьків" отримав найпрестижнішу міжнародну нагороду в галузі комунікацій - European Excellence Awards.  

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій для 25,4  млн абонентів мобільного і 1,2 млн абонентів фіксованого. Послуги 4G Компанії доступні на території, де проживає 80% населення України. У мобільної мережі Київстар середня швидкість передачі даних найвища серед мобільних операторів України, що підтверджують дані міжнародних компаній Ookla та nPerf за 2018 та 2019 рр. 

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до державного бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.