м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Найпопулярніші смартфони у мережі Київстар

   06.12.2021

   18 млн абонентів мережі Київстар є користувачами сучасних смартфонів, згідно з даними за 3 квартал 2021 року. Лідерство за популярністю впевнено тримають марки Xiaomi та Samsung.

   Відповідно до аналітики компанії Київстар, кількість користувачів мережі, що вже мають смартфони, зросла на 8% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Серед них близько 16,6 млн девайсів підтримують 4G, що дозволяє абонентам послуговуватися найшвидшим у країні мобільним інтернетом.

   Уже протягом декількох років за популярністю серед клієнтів Київстар лідирують смартфони від Xiaomi (32%) та Samsung (27%). Наступними за поширеністю смартфоні є Apple (13%), Huawei (9%) та Meizu (2%). Частка інших телефонів становить 17%.

   Лише 1,4 млн абонентів мають смартфони, що не підтримують технологію 4G. У порівнянні з 2020 роком таких телефонів стало вдвічі менше.

   Нагадаємо, що, якщо ваша SIM-карта не підтримує технологію 4G, ви можете безкоштовно замінити її у будь-якому магазині Київстар. А за умови обміну старого телефона, при покупці нового, ви матимете додаткову знижку на новий сучасний смартфон чи на стартовий пакет від Київстар.

   Також для людей елегантного віку, які хочуть навчитися користуватися сучасними смартфонами, Київстар створив серію освітніх відеоуроків в рамках проекту Смартфон для батьків. Наразі на порталі онлайн-школи вже доступні нові відео про те, як поповнювати мобільний рахунок онлайн, сплачувати товари на сайтах, замовляти та порівнювати ціни на ліки в інтернеті.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 90% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API з можливістю використовувати аналітичні дані оператора для розробки цифрових продуктів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.

   Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.