close
Обрати: регіон район

Новини та акцiї

Нова послуга Київстар: самостійне підключення Інтернет SIM-пари для доступу в інтернет з іншого пристрою

01.04.2016

Київстар запроваджує нову послугу «Самостійне підключення Інтернет SIM-пари» для абонентів передплаченого зв’язку. Послуга дозволяє використовувати єдиний номер та рахунок з двох пристроїв одночасно, що зручно для клієнтів мобільного Інтернету. При цьому тепер для підключення додаткової SIM-карти для доступу в Інтернет абоненту достатньо купити новий стартовий пакет і самостійно «призначити» йому свій номер.

Інноваційний сервіс дозволяє підключити Інтернет SIM-пару в простий і зручний спосіб: достатньо придбати новий стартовий пакет, надіслати з номера нової SIM-карти спеціальну команду і підтвердити зі свого основного номера підключення послуги. Де б не знаходився абонент, тепер він завжди може підключити додаткову SIM-карту для доступу в Інтернет з іншого пристрою без звернення до магазину Київстар. Вартість підключення послуги складає 10 гривень, які знімаються з абонентського рахунку основної SIM-карти.

Щоб підключити Інтернет SIM-пару і використовувати мегабайти з двох пристроїв одночасно, потрібно виконати наступні дії: купити стартовий пакет Київстар і активувати номер. Для цього достатньо перевірити рахунок *111#(виклик). Поповнювати рахунок нової SIM не потрібно. Далі — набрати комбінацію цифр *244*380ХХХХХХХХХ#(виклик), де 380ХХХХХХХХХ номер телефону, до якого буде «приєднано» нову SIM-карту. На основний номер прийде SMS з комбінацією цифр, яку необхідно набрати протягом 24 годин.

Після отримання SMS про успішне підключення послуги, номер нової SIM буде змінено на такий самий, як і номер основної SIM карти. Абонентові, який стане користуваччем «Інтернет SIM-пари», будуть доступні грошові кошти і обсяги дата-трафіку, що є на основному номері. Це дозволить витрачати мегабайти з двох пристроїв одночасно. Інтернет SIM-пару неможливо використовувати для дзвінків і обміну SMS.

Особливу увагу Київстар приділив зручності клієнтів, які будуть користуватися для доступу в інтернет різними гаджетами. Так, не потрібно переставляти SIM в інший пристрій для перевірки залишку грошових коштів, поповнювати окремий рахунок, пам’ятати номер іншої SIM-карти і платити ще оду абонентну плату по тарифному плану. Це особливо зручно для користувачів планшетів, з яких неможливо набирати USSD команди. Абонентна плата за користування послугою Інтернет SIM-пара складає лише 25 копійок на день. Умови тарифікації доступу до Інтернет відповідатимуть умовам тарифного плану основного номера, включаючи додаткові послуги і акцій.

За словами директора з маркетингу Святослава Горбаня «абоненти мобільного інтернету надають перевагу інноваційним способам обслуговування, які не вимагають спілкування з операторами колл-центру, або відвідувань магазинів. Із зростанням попиту на мобільний інтернет Київстар і обсягів використання трафіку, ми бачимо своє завдання в тому, щоб надавати клієнтам більше можливостей для зручного використання послуги».

Самостійно підключити послугу «Інтернет SIM-пара» можуть абоненти будь-яких передплачених тарифних планів. Детальніше про послугу самостійного підключення «Інтернет SIM-пари» можна дізнатися на сайті Київстар kyivstar.ua/sms102.

Бізнесу
Допомогти?

{{ thanksData.thanksTitle }}

{{ thanksData.thanksBody }}