м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Нова послуга Київстар: самостійне підключення SIM для планшета для доступу в інтернет з іншого пристрою

   01.04.2016

   Київстар запроваджує нову послугу «Самостійне підключення SIM для планшета» для абонентів передплаченого зв’язку. Послуга дозволяє використовувати єдиний номер та рахунок з двох пристроїв одночасно, що зручно для клієнтів мобільного Інтернету. При цьому тепер для підключення додаткової SIM-карти для доступу в Інтернет абоненту достатньо купити новий стартовий пакет і самостійно «призначити» йому свій номер.

   Інноваційний сервіс дозволяє підключити SIM для планшета в простий і зручний спосіб: достатньо придбати новий стартовий пакет, надіслати з номера нової SIM-карти спеціальну команду і підтвердити зі свого основного номера підключення послуги. Де б не знаходився абонент, тепер він завжди може підключити додаткову SIM-карту для доступу в Інтернет з іншого пристрою без звернення до магазину Київстар. Вартість підключення послуги складає 10 гривень, які знімаються з абонентського рахунку основної SIM-карти.

   Щоб підключити SIM для планшета і використовувати мегабайти з двох пристроїв одночасно, потрібно виконати наступні дії: купити стартовий пакет Київстар і активувати номер. Для цього достатньо перевірити рахунок *111#(виклик). Поповнювати рахунок нової SIM не потрібно. Далі — набрати комбінацію цифр *244*380ХХХХХХХХХ#(виклик), де 380ХХХХХХХХХ номер телефону, до якого буде «приєднано» нову SIM-карту. На основний номер прийде SMS з комбінацією цифр, яку необхідно набрати протягом 24 годин.

   Після отримання SMS про успішне підключення послуги, номер нової SIM буде змінено на такий самий, як і номер основної SIM карти. Абонентові, який стане користуваччем «SIM для планшета», будуть доступні грошові кошти і обсяги дата-трафіку, що є на основному номері. Це дозволить витрачати мегабайти з двох пристроїв одночасно. SIM для планшета неможливо використовувати для дзвінків і обміну SMS.

   Особливу увагу Київстар приділив зручності клієнтів, які будуть користуватися для доступу в інтернет різними гаджетами. Так, не потрібно переставляти SIM в інший пристрій для перевірки залишку грошових коштів, поповнювати окремий рахунок, пам’ятати номер іншої SIM-карти і платити ще оду абонентну плату по тарифному плану. Це особливо зручно для користувачів планшетів, з яких неможливо набирати USSD команди. Абонентна плата за користування послугою SIM для планшета складає лише 25 копійок на день. Умови тарифікації доступу до Інтернет відповідатимуть умовам тарифного плану основного номера, включаючи додаткові послуги і акцій.

   За словами директора з маркетингу Святослава Горбаня «абоненти мобільного інтернету надають перевагу інноваційним способам обслуговування, які не вимагають спілкування з операторами колл-центру, або відвідувань магазинів. Із зростанням попиту на мобільний інтернет Київстар і обсягів використання трафіку, ми бачимо своє завдання в тому, щоб надавати клієнтам більше можливостей для зручного використання послуги».

   Самостійно підключити послугу «SIM для планшета» можуть абоненти будь-яких передплачених тарифних планів. Детальніше про послугу самостійного підключення «SIM для планшета» можна дізнатися на сайті Київстар kyivstar.ua/sms102.