м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Нове міжнародне дослідження підтвердило високу швидкість мобільного інтернету Київстар

   16.08.2019

   Міжнародна компанія-вимірювач якості інтернету nPerf дослідила швидкість передачі даних в мережах мобільного зв’язку України, у тому числі в мережах 4G. За висновками дослідників, кращий результат показала мережа Київстар.   

   У ході дослідження, яке охоплювало період з 1 липня 2018 року по 30 червня 2019, експерти проаналізували результати понад 23 тисяч тестів роботи мобільних мереж України. Зокрема, досліджувались швидкість передачі й отримання даних, стабільність роботи мобільного інтернету, завантаження веб-сторінок, збереження якості зображення при передачі відео, тощо.

   За результатами усіх тестів мобільна мережа Київстар набрала 56 570 балів, обійшовши найближчого конкурента майже на 8 тисяч балів.  

   Як зазначається у дослідженні, протягом двох останніх півріч Київстар стабільно демонструє найвищу середню швидкість мобільного інтернету серед телеком операторів України. Так, швидкість завантаження даних з інтернету в мережі Київстар в середньому була 22 Мбіт/с, а передача даних 13 Мбіт/с. Також Київстар досяг кращого результату за кількістю успішних тестів мережі та кращий показник якості відео стрімінгу. Мінімальна затримка при передачі даних та час завантаження сайтів були на високому рівні.

   Нагадаємо, що міжнародна компанія Ookla, яка також проводила заміри швидкості у мобільних мережах України у 2018 році, також відзначила, що за результатами тестів найкращий результат був у мережі Київстар.

   У 2 кв. 2019 року кількість абонентів Київстар, що користуються мобільним інтернетом, збільшилась на 16,2%, а середнє використання дата-трафіку на абонента зросло на 84,7% у порівнянні з 2 кв. 2018.

   Київстар у першому півріччі 2019 інвестував у розвиток мобільної мережі, в тому числі 4G, понад 2 млрд грн.  

   Детальніше про дослідження швидкості мобільного інтернету в Україні розказано на сайті компанії nPerf за цим посиланням.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій мобільного зв’язку за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla за 2018 рік у мережі Київстар середня швидкість мобільної передачі даних є найвищою по Україні. Послугами Київстар користується близько 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.