Новини і акції

Нові можливості в інтерфейсі додатка «Домашнє ТБ»

19.09.2017

З 20.09.17 завдяки оновленню програмного додатка «Домашнє ТБ» користувачам послуги доступні нові можливості:

 

  • В інтерфейсі ТВ-тюнера з'явився функціонал, завдяки якому ви зможете отримувати повідомлення від провайдера послуги. Це новий розділ «Поштова скринька», який знаходиться в меню «Налаштування».

 

Як це працює? Якщо ви отримали повідомлення, в головному меню поруч з пунктом «Налаштування» ви побачите «конвертик». Відкрийте цей розділ, перейдіть до «Поштової скриньки» та перегляньте отримане повідомлення, натиснувши кнопку «ОК» на пульті ТВ-тюнера. Також нова функція дозволить вам отримувати екстрені повідомлення під час перегляду телевізійних каналів. Таке повідомлення автоматично з'явиться і зникне через деякий час.

 

  • В інтерфейсі ТВ-тюнера змінено функціонал роботи меню «Оновлення системи». Відтепер ви можете перевірити наявність оновлення програмного забезпечення вашого ТВ-тюнера самостійно. Для цього перейдіть в меню «Налаштування», оберіть розділ «Основні» та знайдіть пункт «Оновлення системи». Якщо оновлення є, вам буде запропоновано його завантажити та встановити. Цей процес може тривати до 10 хвилин.
  • Для мобільних пристроїв (iOS, Android) додано функціонал push-повідомлень. Після оновлення мобільного додатку до останньої версії ви зможете отримувати повідомлення від провайдера послуги на свій мобільний пристрій. При оновленні додаток може запросити додаткові права на отримання повідомлень. Будь ласка, погодьтесь їх надати. Пізніше ви можете змінити цей параметр в налаштуваннях вашого мобільного пристрою. Після того, як ви оновили додаток, у головному меню з'явиться новий розділ «Повідомлення», де буде зберігатися історія отриманих повідомлень.

 

Зверніть увагу, що оновлення програмного забезпечення відбувається автоматично. Просто залиште ТВ-тюнер в режимі енергозбереження, не вимикаючи живлення. При появі екрана оновлення програми не вимикайте тюнер з електромережі.

Бажаємо приємного перегляду!