м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Нові умови послуги «Київстар Футбол» у пакеті «Преміум»

   21.06.2019

   У додатку «Київстар Футбол» абоненти оператора можуть дивитися футбольні матчі у прямому ефірі на каналах «Футбол 1» та «Футбол 2», а також читати новини і цікаву інформацію про футбольні клуби, про матчі українського чемпіонату, національних чемпіонатів інших країн та багато іншого.

   Трафік у додатку «Київстар Футбол» не тарифікується, тобто абоненти отримують безлімітний доступ до каналів «Футбол 1» і «Футбол 2». Завантажити додаток на смартфон можна в Play Market та App Store.

   У зв’язку із переглядом вартості контенту для українських контент-провайдерів правовласниками – телеканалами «Футбол 1» та «Футбол 2» – Київстар оновлює умови користування послугою «Київстар Футбол» у пакеті «Преміум». З 01 липня 2019 року:

   • для абонентів передплаченого зв’язку вартість буде складати 23 грн/7 днів;
   • для абонентів контрактної форми обслуговування – 89 грн/місяць(списання одноразово всією сумою першого числа у наступному календарному місяці після користування послугою. При користуванні неповний місяць – сплата відбуватиметься пропорційно кількості днів користування у відповідному календарному місяці).

   Детальні умови надання послуги за посиланням.

   Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.