м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Нові умови сервісу «Kyivstar Go TV»

   21.03.2019

   Для зручності своїх клієнтів, з 4 квітня 2019 року Київстар оновлює умови користування додатком «Kyivstar Go TV» у пакетах «Premium» та «Ultra». Оплативши лише один раз на місяць, клієнти отримають доступ до всього контенту в рамках обраного пакету. Відтепер їм не треба турбуватися про наявність коштів на рахунку для оплати послуги кожного дня, а у разі відсутності таких коштів – вони не втратять доступ до контенту протягом календарного місяця.

   Оплата за пакет послуг один раз на місяць для доступу до розважального контенту є загальноприйнятою та підтримується й українськими медіагрупами та іншими правовласниками (яким належать права на показ ТВ-каналів України).

   З сервісом «Kyivstar Go TV» абоненти можуть переглядати до 180 ТВ-каналів та контент з відеобібліотеки на 10 000 фільмів/серіалів/мультфільмів тощо. І все це на 5 екранах одночасно: смартфоні, планшеті або ПК.

   З 4 квітня 2019 року в пакетах «Kyivstar Go TV Premium» та «Kyivstar Go TV Ultra» діятиме така вартість користування послугами:

    

   • «Kyivstar Go TV Premium» - 70 грн/місяць;
   • «Kyivstar Go TV Ultra» - 180 грн/місяць.

    

   У випадку, якщо на рахунку у абонента передплаченого зв’язку коштів менше, ніж щомісячна оплата, буде зніматися щоденна оплата – 4 та 8 грн відповідно.

   У контрактних абонентів списання відбуватиметься щодня рівними частинами пропорційно кількості днів в календарному місяці

   Детальні умови надання послуги за посиланням.
   Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів