м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Обсяг інтернет-трафіку Київстар у роумінгу виріс у 10 разів

   14.06.2016

   Абоненти Київстар стали активніше користуватися роумінгом. Так, у травні 2016 мобільний трафік виріс у 10 разів у порівнянні з попереднім роком, а його проникнення — в два рази і зараз становить 20%. У середньому один абонент використовує близько 150 МБ за час свого перебування за кордоном — для спілкування в соціальних мережах, на карти і навігатори, для перегляду і завантаження фото- та відеоконтенту.

   Після зниження тарифів на роумінг у кінці квітня та впровадження автоматичного підключення абоненти стали активніше спілкуватися за кордоном, і крім інтернет-трафіку, виріс також обсяг голосового трафіку — на 70%. При цьому кількість абонентів, які стали користуватися цією послугою, зросла на 20%.

   Найбільш популярними країнами для спілкування в роумінгу серед українських туристів у травні стали Росія, Польща, Туреччина, Німеччина, Єгипет, Білорусь, Молдова, Італія, Чехія та Угорщина.

   Спільна пропозиція Київстар і Booking.com набирає популярність. Так, з моменту запуску сервісом скористалася вже 1000 туристів, які отримали 300 000 грн у вигляді бонусів на спілкування в роумінгу.

   Нагадаємо, Київстар надає абонентам унікальні умови спілкування в 67 країнах за вигідними тарифами: дзвінки від 2 грн за хвилину (пакет 15 хвилин вартістю 30 грн у день користування), інтернет від 0,35 грн за мегабайт (пакет 100 МБ вартістю 35 грн у день користування), SMS — 1,00 грн/SMS (пакет 25 SMS вартістю 25 грн у день користування). Тепер абонентам не потрібно замовляти додаткові послуги, оскільки роумінг буде підключатися автоматично, при цьому абонент може користуватися тільки тим пакетом, який йому необхідний — дзвінки, інтернет, SMS або будь-яка їх комбінація.