Новини і акції

Оновлення умов «Домашнього Інтернету»

24.06.2019

З 1 липня 2019 року відбудеться оновлення тарифних планів послуги «Домашній Інтернет». Абонентам неактуальних тарифних планів будуть запропоновані більш комфортні тарифні пропозиції з вищою швидкістю передачі даних.

Абоненти тарифних планів, яких стосуються ці зміни, будуть проінформовані щонайменше за 7 днів у SMS-повідомленні. Детальну інформацію абоненти можуть отримати за телефоном 460 (для абонентів Київстар) або 0800300460 (для абонентів інших мобільних операторів та стаціонарних мереж України). Дзвінки не тарифікуються.

Також з 1-го липня 2019 року буде припинено підключення послуг "Тест драйв", "Турбо Тиждень День" та "Турбо Тиждень Ніч". Головною метою цих послуг, було збільшення швидкості передачі даних, але наразі, в цих послугах нема необхідності. Адже, при підключенні домашнього інтернету від Київстар, абоненти самостійно можуть обрати тариф з оптимальною швидкістю.

Користувачі, які вже підключили ці послуги до 30.06.2019 (включно), зможуть ними користуватися до закінчення їх терміну дії.