м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Оновлюються умови деяких тарифних планів та пакетів послуг

   05.10.2021

   Київстар постійно працює над тим, щоб наші тарифи відповідали актуальним потребам абонентів. У 2020 році ми значно збільшили обсяг послуг у лінійці Без меж. А вже 12 жовтня 2021 ми презентуємо нові тарифи, в яких абоненти отримають навіть власні Суперсили.

   У зв’язку з тим, що з 12 жовтня будуть діяти нові пропозиції, попередні тарифні плани не будуть доступні для нових підключень. Зокрема, мова йде про тарифи передплати Спілкування без меж, Розваги без меж, Відео без меж та Максимальний безлім, конвергентні тарифи Все разом Базовий, Все разом Базовий+ТБ, Все разом Вигідний та Все разом Вигідний+ТБ.

   Ми запропонуємо клієнтам й нові пакети Київстар ТБ та тарифи Домашнього Інтернету. Тому попередні ТБ-пакети Базовий, Вигідний, Сімейний та Преміум HD стануть не доступні для нових підключень і перейдуть в архів, а частина з них буде перейменована на Базовий 2020, Сімейний 2020 та Преміум HD 2020. Тариф Домашнього Інтернету Безлім 100 також стане архівним.

   Крім того, абонентам стануть доступними нові пакети додаткових послуг для надсилання SMS або дзвінків на інші мережі. Тому попередній пакет 150 SMS та пакет для дзвінків На інші мережі по Україні будуть доступними для підключення тільки до 11 жовтня, а потім перейдуть в архів.

   Всі абоненти, які підключать один із вказаних тарифів чи пакетів послуг до 11 жовтня включно, продовжать користуватися ними без жодних змін в умовах.

   Київстар подбав про те, щоб у нових тарифах для абонентів був більший обсяг послуг та додаткові можливості для спілкування, роботи та розваг без зайвих оплат. З детальними умовами нових пропозицій можна буде ознайомитися вже зовсім скоро на сайті оператора, починаючи з 12 жовтня.

   Також нагадуємо, що Київстар турбується й про абонентів старшого віку та людей з інвалідністю. Їм доступні тарифи Дзвінки для батьків та Інтернет для батьків із вигідними умовами та меншою вартістю. А до 1 листопада при підключенні тарифу Інтернет для батьків вони можуть отримати ще й знижку 350 гривень для покупки смартфона моделі Samsung Galaxy A02.