м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Оплатити парковку у додатку Parking UA можна «Мобільними грошима» Київстар

   07.05.2018

   Відтепер абоненти Київстар можуть оплачувати парковку лише в один клік, використовуючи гроші зі свого мобільного рахунку – додаток Parking UA отримав оновлення.

   «Ми першими серед операторів запропонували клієнтам унікальну можливість оплати парковок за допомогою «Мобільних грошей» – тільки в Parking UA можна розрахуватися коштами з мобільного рахунку. Процес оплати не займає багато часу і не вимагає надання конфіденційних даних про банківську карту та її власника», – зазначив Тарас Горкун, начальник департаменту мобільних фінансових послуг Київстар.

   Для того, щоб здійснити оплату у додатку Parking UA, достатньо обрати майданчик для паркування, ввести дані про авто, вказати тривалість стоянки, а після – обрати оплату «Мобільними грошима» Київстар. По завершенні паркувальної сесії користувач отримує квитанцію, яку, за необхідності, можна пред'явити міському паркінспектору.

   «Ми активно інтегруємо «СМАРТ-ГРОШІ» в усі продукти, які створює LeoGaming. Головна причина – дати клієнту якомога ширші можливості оплати послуг, кожна з яких буде вигідна і зручна по-своєму. «СМАРТ-ГРОШІ» Київстар – інструмент «платежу в один клік», який повністю вписується в концепцію максимально простих оплат Parking UA», – заявила Олена Дегрік, генеральний директор LeoGaming.

   Відзначимо, що послуга «СМАРТ-ГРОШІ» стала доступна абонентам Київстар у 2013 році, за 5 років нею скористувалися близько 700 000 унікальних юзерів. Лише за 2017 рік кількість транзакцій за допомогою «Мобільних грошей» зросла на 62%. Коштами з мобільного рахунку абоненти оператора можуть оплатити більше 3000 послуг та сервісів.

   Завантажити додаток Parking UA можна за посиланнями: Android, iOS.

   Знак для товарів і послуг Київстар «Смарт Гроші».

    

   Довідка

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 54,4 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 35,6 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

    

   Довідка про LeoGaming

   LeoGaming, www.leogaming.net - міжнародна процесингова компанія, що забезпечує прийом платежів на користь онлайн-ігор, ігрових сервісів, електронних гаманців. Також компанія розробляє платіжні рішення для бізнесу. Серед найбільш відомих розробок LeoGaming - перший в Україні платіжний чат-бот LeoBot і додаток для оплати парковки Parking UA.