м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Отримати SIM-картку з 4G можна поштою

   28.02.2019

   Київстар пропонує нові можливості для заміни звичайної SIM-карти на USIM, з підтримкою 4G. Тепер абоненти передплаченого зв’язку можуть замовити безкоштовну поштову доставку USIM карт.

   Послуга надається Київстар у партнерстві з національний оператором поштового зв'язку «Укрпошта». Абоненти можуть замовити доставку USIM у додатку «Мій Київстар». Протягом 5 робочих днів нова картка буде доставлена на вказану у заявці поштову скриньку.

   Безкоштовна поштова доставка USIM карток доступна для абонентів, які користуються послугами передплаченого зв’язку Київстар не менше трьох місяців і мають смартфон, що підтримує технологію LTE.

   Щоб перевірити, чи підтримує наявна у абонента картка 4G, можна скористатись USSD-кодом *245*4#. Для перевірки смартфона на сумісність з 4G/LTE – *245*5#

   Також Київстар пропонує й інші зручні для абонентів способи заміни SIM-карт на USIM з підтримкою 4G:

   • безкоштовно в одному з більш ніж 430 фірмових магазинах оператора;
   • безкоштовно в 3000 інших торгових точках (у мережах мобільної техніки, сервісних центрах та інші магазинах), де є позначка «Безкоштовно замініть свою SIM-карту»;
   • придбавши стартовий пакет Київстар зі знаком 4G та самостійно здійснивши заміну згідно з інструкцією за посиланням.

   Загалом мережа 4G Київстар охоплює 3916 населених пунктів, де мешкають 22,2 млн жителів України, а це - 53,4% населення. Завдяки 4G абоненти зможуть отримувати нові переваги мобільного інтернету, адже з новою технологією середня швидкість мобільної передачі даних вище в 16 разів, а затримка у передачі інформації (ping) менше у 2,5 рази в порівнянні з самими сучасними мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватись «важким» контентом, дивитись онлайн ТВ високої якості, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків у галузі зв’язку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.