Новини і акції

Петро Чернишов, президент Київстар: «Ми готові до 4G - чекаємо лише технологічної нейтральності»

25.10.2017

За півтора року Київстар замінив 10 тис базових станцій, тисячі кілометрів кабелю та 150 тис прийомопередавачів. Мережа національного телеком-оператора готова до 4G на 100%.

Телеком-оператор модернізував всі базові станції, встановив мультисистемне обладнання, яке підтримує різні стандарти зв’язку, в тому числі 3G та 4G. В той же час, існуючі на телекомунікаційному ринку України обмеження для розвитку нових стандартів зв’язку, не дозволяють компанії використовувати свої технічні переваги повною мірою. «Ми модернізували обладнання по всій країні за півтора року, щоб забезпечити кожному українцеві доступ до нових технологій – відтак наша мережа готова до 4G на тих частотах, які у нас є», – говорить Петро Чернишов, президент Київстар.

Україна – ледь не єдина країна в Європі, де на телеком-ринку до цього часу не можуть прийняти принцип технологічної нейтральності, тобто дозволити телеком-операторам розвивати будь-які технології та стандарти зв’язку на частотах, які у них є. Передусім на частотах діапазону 900 та 1800 МГц, які найбільш придатні для швидкого розгортання мереж швидкісного мобільного інтернету на максимальній території покриття.

Експерти Київстар неодноразово підкреслювали, що у випадку прийняття технологічної нейтральності в діапазоні 1800 МГц, для швидкого запуску мережі LTE знадобиться всього кілька місяців.

Вчора Президент України Петро Порошенко заявив про необхідність розвивати інтернет – мобільний та фіксований – в сільській місцевості. Деталі за посиланням.

Київстар підтримує ініціативи, спрямовані на розвиток нових технологій в Україні. Для компанії важливо, щоб кожен українець мав рівний доступ до технологій для спілкування з близькими, освіти та роботи.

Довідка про Київстар

Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар більше 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За весь час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни майже 50 млрд грн у вигляді податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій більше 30 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.