м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Підключити eSIM контрактним абонентам стало ще простіше

   14.12.2021

   Тепер контрактні абоненти можуть підключити eSIM віддалено  на сайті shop.kyivstar.ua. Раніше така можливість була лише при особистому зверненні з паспортом в один з фірмових магазинів Київстар.

   Для того щоб підключити додатковий номер, потрібно на лендингу вказати свої дані: ПІП, номер паспорту, адресу, обрати спосіб доставки контракту. Це може бути кур’єр або доставка Новою Поштою. Потрібно  сплатити вартість першого підключення на обраний тарифний план. Після цього абоненту стане доступним QR-код, відсканувавши який він вже зможе користуватись послугою відкладеного контракту. А повноцінне підписання контракту стане можливе, як тільки його доставить кур’єр або пошта, що відбувається зазвичай впродовж кількох днів.

   Нагадаємо, що eSIM – це вбудована в смартфон SIM картка. Вона має вищий ступінь захисту: смартфон захищений від пошкодження, оскільки немає потреби постійно змінювати SIM-картку, а досить лише перемикатись між профілями. Також на один електронний чіп в середньому можна підключити до 5 різних номерів і переключатись між ними.

   Технологія eSIM з’явилась в Україні в 2020 році і стрімко набуває популярності. Наприклад, за даними Juniper Research в найближчі 5 років кількість активованих eSIM у світі зросте на 180% та досягне відмітки 3,4 млрд до 2025 року. В мережі  Київстар лише за останній рік кількість смартфонів, що підтримують eSIM, збільшилася на 160%, а за час, коли послуга eSIM стала доступною для абонентів передплати та контракту, її підключили близько 50 тис. абонентів.

    

    Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 90% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 24 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.