м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ виповнилося два роки: коротко про головне

   10.12.2021

   11 грудня платформа онлайн-телебачення Київстар ТБ святкує два роки з моменту запуску. У 2021 році кількість абонентів, що користуються послугою, збільшилась майже удвічі в порівнянні з 2020 роком, абоненти почали більше переглядати фільми зі смартфонів, послуга стала доступна абонентам усіх мобільних операторів України. Цьому сприяло збільшення обсягів відеобібліотеки, ексклюзивні та допрем’єрні покази, збільшення дитячого контенту, а також збільшення території доступу до 4G.

   «Одним з головних досягнень платформи цього року стало те, що Київстар ТБ тепер доступний абонентам будь-якого оператора чи інтернет-провайдера. Завдяки розширенню бази відеоконтенту на платформі, зручності користування та доступності послуги, кількість абонентів збільшилась удвічі» – прокоментувала Тетяна Лукинюк, директорка з розвитку бізнесу на масовому ринку компанії "Київстар".

   За рік, що минає, загальна кількість контенту на платформі збільшилася з 10 до 20 тис. одиниць. Найпопулярнішими жанрами є екшн, комедія та драма. Користувачі Київстар ТБ знайдуть на платформі відомі зарубіжні серіали від світових студій FOX та Showtime, вітчизняні і зарубіжні фільми, кінопрем’єри та кінокласику.

   З понад 300 телеканалів, що пропонує Київстар ТБ, основну перевагу глядачі платформи надають національним, а серед тематичних каналів найкраще дивляться кіно, дитячий та пізнавальний контент. Більшість ТБ-каналів на платформі за замовчуванням транслюються в HD-якості. Додатково глядачі платформи мають можливість дивитися власні канали Київстар ТБ, які транслюють контент із відеобібліотеки без перерви на рекламу. Серед 50 різножанрових каналів можна знайти кіно, серіали, мультфільми, а також релакс-канали та спеціальний канал до свят «КС ТБ | Новорічний 2022».

   Завдяки урізноманітненню відеоконтенту, абоненти стали проводити більше часту на платформі Київстар ТБ. Зокрема, тривалість перегляду фільмів та серіалів у 2021 році збільшилась на 36%. А, загалом, користувач ТВ платформи, в середньому витрачає на перегляд відео контенту близько 80 годин на місяць.

   Павло Рибак, керівник Київстар ТБ, зазначає: «Ми постійно поповнюємо бібліотеку різножанровим контентом, як зарубіжним, так і вітчизняного виробництва, тому запрошуємо глядачів приєднатися до нашого марафону ексклюзивних прем’єр. Раді, що глядачі мають змогу обрати для себе інформаційні, розважальні, пізнавальні або спортивні продукти. Прагнемо й надалі підтримувати українських виробників та транслювати локальний контент, а також пропонувати підписникам ще більше ексклюзивів і допрем’єрних показів, цінуючи їхній вибір на користь Київстар ТБ».

   Цьогоріч на платформі Київстар ТБ вийшло сім ексклюзивів від українських продакшенів, серед яких «Кріпосна», «Скажене весілля-3», «Слов’яни», «Голос країни. Перезавантаження», «Ліпсінк батл», «Світ навиворіт» й «Одруження наосліп». Крім цього, глядачі мали змогу першими переглянути серіали «Джек & Лондон», «Ангели-2», «Моя улюблена Страшко», «Ментівські війни. Харків-3» та «Опер за викликом-5» до їхньої телевізійної прем'єри.

   У жовтні цього року на Київстар ТБ з'явився окремий розділ з аудіоказками українською мовою, який нараховує понад 350 народних й авторських творів, а також понад 1500 мультфільмів і мультсеріалів, найпопулярнішими з яких є «Смурфики», «Губка Боб Квадратні Штани», «Шрек», «Мадагаскар» та «Щенячий патруль».

   Також однією з переваг платформи є можливість переглядати контент із п’яти різних девайсів. Що цікаво, 50% абонентів користуються послугою «Київстар ТБ» з мобільних телефонів. На думку спеціалістів компанії, цьому сприяє збільшення території доступу до швидкісного мобільного інтернету. Це дало абонентам можливість дивитись улюблені фільми та серіали у будь-якому місці, де є покриття 4G мережі. Нагадаємо, що в мережі Київстар доступом до 4G можуть скористатись 90% населення України.

   Ще 30% абонентів переглядають відеоконтент з домашнього телевізора. Решта – користуються ТВ-приставками і ноутбуками.

    

   Довідка:

   Київстар ТБ – спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевага – можливість підключення на п’яти різних пристроях: смартфоні, планшеті, ноутбуці, Smart TV або ТБ-тюнері. Київстар ТБ доступна для всіх операторів мобільного зв’язку в Україні. Платформа нараховує понад 300 телеканалів та VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів та шоу. Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 90% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.