м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Поповнення в команді Київстар: призначені директор з маркетингу і директор з регуляторного забезпечення

   10.07.2017

   У компанії Київстар два великих кадрових призначення. Департамент маркетингу очолив Павло Даніман, який раніше виконував обов'язки директора з маркетингу. Олександр Когут став директором з регуляторного забезпечення.

   Павло Даніман відповідатиме за бренд Київстар, розвиток нових продуктів і управління портфелем існуючих, роботу з абонентами, розвиток «Домашнього інтернету» та інших комерційних напрямків бізнесу. Нагадуємо, Даніман став ініціатором запуску нової тарифної лінійки під старт 3G. У ній вперше був застосований підхід створення додаткової цінності для абонентів – в тарифні плани стали додавати можливість безлімітного використання соцмереж, стріммінгових і освітніх сервісів. Тепер онлайн-тарифами Київстар користується понад 5 млн абонентів.

   Павло Даніман працює в компанії Київстар вже більше 12 років. Він почав кар'єру з посади оператора call-центру, коли був студентом НТУУ «КПІ», потім перейшов в IT-департамент, а через рік став молодшим спеціалістом у відділі тарифів. Через кілька років роботи з тарифами, Павло став начальником департаменту ціннісної пропозиції, а згодом – виконуючим обов'язки директора з маркетингу. «Я вдячний моїм наставникам і колегам, які допомагали мені рости у професійному плані. І, звичайно, тим, хто вибрав мене для реклами тарифів. Упевнений, саме популярність допомогла мені обійняти посаду директора з маркетингу», - жартує Павло Даніман, коментуючи своє призначення.

   Ще один новий член команди Київстар – Олександр Когут. Він відповідатиме за розвиток напрямку взаємодії з державою, а також за розробку, впровадження та координацію виконання політик і процедур у сфері регуляторного забезпечення. «Динамічний бізнес Київстар, лідерство на ринку, системна присутність у списку кращих роботодавців в Україні і масштаб завдань, які доведеться вирішувати, визначили мій вибір. Я вже познайомився з ключовими співробітниками компанії – всі відкриті і налаштовані на результативну спільну роботу. Думаю, буде цікаво», - каже Олександр Когут, директор по регуляторному забезпечення Київстар.

   Він перейшов у компанію з Japan Tabaco International, де займав пост директора департаменту корпоративних питань і комунікацій протягом 8 років. До цього Олександр 7 років відповідав за розвиток бізнесу і комунікації Deloitte в Україні. У нього також є досвід роботи в аудиті Ernst & Young та Andersen.

   «Нам потрібні профі, здатні швидко реагувати на зовнішні зміни, впроваджувати інновації і створювати кращі продукти для наших абонентів. Я вірю, що експертиза Павла і Олександра допоможе компанії впроваджувати нові сервіси», - пояснює вибір нових керівників департаментів Петро Чернишов, президент Київстар.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку..

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам)..

   Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету майже 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять понад 30 млрд грн..

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net