м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Президент Київстар увійшов в десятку кращих ТОП-менеджерів України

   30.11.2020

   Президент Київстар увійшов в десятку кращих ТОП-менеджерів України.

   Редакція журналу «ТОП-100. Рейтинг найбільших» разом з експертами і читачами сайту delo.uа відзначили топ-менеджерів Київстар у рейтингу найкращих управлінців.  Метою рейтингу було визначити керівників, які найкраще керують бізнес-процесами в умовах невизначеності і турбулентності. Фінальний рейтинг формувався з трьох оцінок: експертного журі (60%), редакції (20%) і голосування на сайті Delo.ua (20%). Експерти оцінювали кандидатів за п’ятьма критеріями: ефективне керування; емоційний інтелект; впровадження інновацій; стратегічне мислення; антикризове керування.

   Так, президент Київстар Олександр Комаров увійшов у десятку кращих топ-менеджерів України, а також став переможцем у номінації «Стратег року». А директор з регуляторного забезпечення бізнесу Київстар Олександр Когут – переміг у номінації «Кращий GR-менеджер».

   Нагадаємо, що ще раніше оголошені результати ранжирування кращих компаній-роботодавців і кращих HRD країни. Переможців  визначали також в кілька етапів, і оцінювали за наступними критеріями: корпоративна культура; корпоративну освіту і розвиток персоналу; КСВ (якість соціальних програм в області HR, корисність для суспільства); інноваційність рішень в сфері управління персоналом.

   Директор з персоналу та розвитку організації Київстар Оксана Олійник отримала нагороду як «Кращий директор по персоналу», а компанія Київстар посіла перше місце в рейтингу кращих роботодавців України, отримав нагороду «Кращий бренд-роботодавця».

   *Проєкт «ТОП-100. Рейтинг найкрупніших» – незалежне дослідження, присвячене українському бізнесу. Одне з найбільш знакових і популярних в країні. Редакція визначає лідерів напрямків, ґрунтуючись на результатах роботи,  кейсах компаній і управлінців. Проводиться тристороння оцінка учасників рейтингу: експерти різних напрямків бізнесу (в залежності від теми рейтингу), редакція, читачі порталу delo.ua. За результатами такої оцінки визначаються кращі компанії та управлінці.