м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про акцію «Моя родина» для контрактних абонентів

   18.03.2021

   Контрактні абоненти Київстар можуть отримати знижку при підключенні 2 або більше номерів на свій рахунок завдяки акції «Моя родина».

   Перевага контрактного обслуговування в тому, що на рахунку одного абонента можна об’єднати до 5 номерів членів родини або друзів. Поповнювати ці номери та керувати послугами також можна з одного рахунку. А Київстар надаватиме знижку на вартість тарифу, залежно від кількості підключених номерів:

   • при підключенні 2 номерів — 5% від вартості кожного тарифу.
   • при підключенні 3 та більше номерів — 10%.

   Знижки діятимуть впродовж одного року з моменту підключення актуальних контрактних тарифів «Smart», «Smart +», «Smart Max» та інших пропозицій в лінійці. Знижкою зможуть скористатися всі абоненти Київстар та ті, хто хоче приєднатися до мережі найбільшого мобільного оператора України. У тому числі й абоненти, які перенесуть свій номер у мережу оператора завдяки MNP.

   Будь ласка, зверніть увагу. Акція «Моя родина» не поширюється на тарифи зі спеціальними умовами: «Простий», «Дзвінки для батьків», «Інтернет для батьків», «Київстар Родина» та «SIM для пристроїв». При цьому вона враховується при розрахунку кількості номерів на особовому рахунку для визначення розміру знижки.

   Підключити номери та отримати знижку можна поки діє акція — з 18 березня 2021 року до 18 березня 2022 року включно.