м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про додаткові пакети мобільного інтернету у тарифах

   04.01.2021

   З 12 січня 2021 року абоненти з тарифами передплати та контракту (фізичні особи) зможуть користуватися додатковими пакетами мобільного інтернету згідно з єдиними умовами, незалежно від обраного тарифного плану.

   Нагадаємо, що додаткові пакети мобільного інтернету надаються лише тоді, коли закінчився основний обсяг мегабайтів у тарифі. У більшості тарифних планів абоненти можуть отримати протягом доби до 10 пакетів по 100 Мб кожен. З 12 січня 2021 року для спрощення умов обслуговування цей принцип тарифікації буде діяти у всіх актуальних та архівних тарифах передплати та контракту (для фізичних осіб). З детальними умовами можна буде ознайомитися у описі тарифних планів починаючи з 12 січня.

   Крок тарифікації мобільного інтернету буде складати 500 кілобайтів. Тобто списання 500 КБ буде здійснюватися в момент прийому/передачі першого байта кожних 500 КБ даних. З детальними умовами можна буде ознайомитися в описі тарифних планів починаючи з 12 січня.

   Також абоненти Київстар, у яких закінчився основний обсяг мегабайтів у їх тарифі, можуть замовити окремий пакет «День онлайн» з 1000 МБ або 4000 МБ. Цей пакет послуг створений для активних інтернет-користувачів, які хочуть заощадити на трафіку. Його вартість буде меншою, ніж користуватися додатковими пакетами по 100 Мб в тарифі. Абоненти можуть перевірити доступність цього пакету для підключення у пункті «Більше запитань та відповідей про «День Онлайн» за посиланням.