м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про оновлення умов у деяких архівних тарифах

   27.11.2020

   Абоненти Київстар збільшили використання послуг завдяки новим можливостям, які дають сучасні технології зв’язку. Лише за останні 2 роки обсяги використання інтернету на абонента зросли, в середньому, майже утричі. Збільшилась і кількість хвилин дзвінків. Тому у вересні в актуальній тарифній лінійці «Без меж» Київстар збільшив обсяг послуг удвічі. А з 10 грудня збільшить кількість послуг для абонентів деяких архівних передплатних тарифів, які були запущені 2 роки тому, або пізніше.

   У тарифі «Безлім Соцмережі» 2018 року абоненти отримають 60 хвилин для дзвінків на інші мережі (замість 30 хвилин) та 4000 МБ інтернету (замість 2000 МБ). У тарифі «Безлім Месенджери» також буде удвічі більше інтернету. Серед інших тарифів, яких стосуються зміни: «Київстар Дзвінки 2018» та «Київстар Дзвінки 2019», «Київстар Комфорт 2018» та «Дайте Ще! 2018», «Максимальний Безлім + 2019», «Київстар Онлайн 3G 2018», «Київстар 4G Онлайн 2018», «Київстар Онлайн 2019», «Київстар Онлайн+ 2019» та «Київстар Завжди Онлайн 2019»*.

   Детальні умови про заплановані оновлення та вартість у архівних тарифах буде доступна у SMS-повідомленнях, які абоненти отримають щонайменше за 7 днів до змін та у описі тарифу у розділі «Архів тарифів» після їх оновлення.

   Абонентам старшого віку, яким потрібні лише дзвінки у мережі Київстар, оператор пропонує спеціальний тариф із меншою вартістю – «Дзвінки для батьків», всього за 60 гривень на місяць з необмеженою кількістю хвилин на мобільні номери мережі. Також для всіх абонентів передплати Київстар запустив безкоштовну послугу «Ми разом», яка дозволяє вибрати один номер в мережі та телефонувати на нього безлімітно, навіть якщо недостатньо коштів на рахунку.

   *Рік у назві тарифного плану вказує на час архівації, коли тариф став недоступний для підключення новими абонентами, але продовжував діяти без зміни умов.