м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про оновлений тариф «Smart Регіон»

   25.08.2020

   З 7 вересня 2020 року контрактні абоненти та бізнес-клієнти Київстар у деяких регіонах України зможуть підключити оновлений тариф «Smart Регіон».
    

   За 100 гривень на місяць у цьому тарифі абоненти отримають:

   • безлімітні дзвінки у мережі Київстар;
   • 300 хвилин для дзвінків на інші напрямки по Україні та для міжнародних дзвінків;
   • 30000 МБ мобільного інтернету;
   • можливість без додаткової плати користуватися сервісами «Київстар ТБ» з пакетом «Легкий», Star Guard Lite та Mobile ID. 
     

   Після використання 30000 МБ, якщо абоненти продовжать користуватися мобільним інтернетом, вони будуть отримувати по 100 МБ за 10,00 грн.

   Звертаємо увагу, що тариф «Smart Регіон» є оновленою версією тарифу «Безлім +». У абонентів, які підключили «Безлім +» до 7 вересня також буде змінена назва тарифу та послуги будуть надаватися згідно з оновленими умовами. Вартість тарифу залишається без змін.

   Також з 7 вересня для невеликої групи контрактних абонентів та бізнес-клієнтів, які відключили кредитний ліміт (можливість користуватися зв’язком з мінусом на рахунку), Київстар робить отримання послуг доступнішим. Раніше цим абонентам треба було мати на рахунку 10 або більше гривень, щоб отримувати послуги: в рамках абонплати, додаткові пакети хвилин тощо. А з 7 вересня вони зможуть отримувати послуги навіть маючи 0,01 грн на своєму рахунку.

    

   Ціни вказано з урахуванням всіх податків та зборів.

   Перелік областей та районів, де абоненти зможуть підключити тариф «Smart Регіон» доступний у пункті «Детальніше» за посиланням.