м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про особливості користування послугою відправки текстових повідомлень

   08.05.2019

   Київстар нагадує, що клієнтам компанії доступна послуга «SMS-розсилки», яка дозволяє через зручний web-інтерфейс просто, швидко та економно надіслати SMS-повідомлення з корисною інформацією для клієнтів, партнерів чи співробітників. Завдяки послузі «SMS-розсилка» клієнти Київстар можуть буди впевненими у ефективності їх інформаційних кампаній, а абоненти Київстар будуть захищені від небажаних SMS-повідомлень, які можуть розсилати зловмисники.

   Київстар дбає про інтереси своїх абонентів та робить все можливе, щоб захистити їх від SMS-спаму та зловмисних повідомлень відповідно до діючого законодавства та згідно з «Умовами надання телекомунікаційних послуг ПрАТ Київстар».

   Нагадуємо, що масові SMS-розсилки, на які не було отримано попередньої згоди абонентів, розсилки, що мають ознаки зловмисних, або надсилаються в рекламних цілях з тарифних планів, що не призначені для комерційних розсилок, можуть бути розціненими системами Київстар як спам. Такі розсилки можуть бути заблокованими відповідно до умов чинного законодавства України.

   З детальною інформацією можна ознайомитися у «Політиці справедливого користування послугою відправки текстових повідомлень (SMS)».