м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Про особливості тарифікації послуг закордонних контент-провайдерів

   27.06.2019

   У зв’язку з переглядом вартості послуг зарубіжними провайдерами інформаційно-розважального контенту, з 4 липня 2019 року будуть змінені умови для дзвінків на короткі номери, що використовуються для надання таких послуг. Перелік коротких номерів для замовлення розважальних послуг іноземних контент-провайдерів, для яких змінюються умови обслуговування, є за посиланням для міжнародних дзвінків та дзвінків із роумінгу.

   Вартість дзвінків на вказані номери для абонентів передплаченої та контрактної форм обслуговування (фізичні та юридичні особи) з 4 липня зменшується, і складатиме – 20 грн/хвилина. Вказана вартість діє в рамках стандартних тарифів на міжнародні дзвінки, а також в рамках послуг «Світ на зв’язку», «Улюблені країни» та «100 хвилин на улюблену країну», в рамках тарифних планів «Світ на зв’язку» та «Професіонал», а також в рамках пакетів «Світ на зв’язку» та «Світ на зв’язку базовий».

   Для абонентів передплаченого зв’язку при дзвінках на вказані номери контент-провайдерів із роумінгу, вартість складе 50 грн/хвилина. Вказана вартість буде діяти в рамках стандартних тарифів на послуги у роумінгу, в рамках послуг «Ідеальний роумінг», «Ідеальний роумінг VIP» та «Ідеальний роумінг Migrants», а також в рамках пакетів «Простий роумінг» та «Комфортний роумінг».

   Звертаємо увагу, що для абонентів з тарифними планами «Z-тариф «, «Z-тариф 2017», «Київстар Все разом Z», «Максимальний безлІм 400 (2018)» та «Дайте Ще!» будуть продовжувати діяти стандартна вартість міжнародних дзвінків. Також для цих абонентів вартість дзвінків з послугою «Улюблені країни» на зазначені номери буде відповідати тарифам міжнародних дзвінків.

   Також для абонентів, котрі користуються тарифними планами «Безлім Соцмережі», «Безлім Месенджери», «Безлім Відео», «Максимальний безлім», «Максимальний безлім 300», «Максимальний безлім 400» та «Максимальний безлім 500», а також для абонентів з пакетом «Дзвони як вдома» – вартість дзвінків на вказані номери контент-провайдерів у Італії, Польщі та РФ будуть тарифікуватися згідно з умовами їх тарифного плану або пакету послуг.

   Наведені тарифи вказані з урахуванням всіх податків та зборів. Інша вартість послуг міжнародних дзвінків та дзвінків у роумінгу для абонентів Київстар всіх груп обслуговування залишаються без змін.