м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Продажі смартфонів у магазинах Київстар зросли на 20%

   11.03.2019

   Продажі смартфонів та інших девайсів у фірмових магазинах Київстар в 2018 році зросли на 20%, в порівнянні з минулим роком. З появою в Україні технології LTE зросла популярність 4G-смартфонів. Їх частка серед всіх проданих смартфонів у магазинах Київстар зросла на 15 процентів, у порівнянні з 2017 роком.

   Серед девайсів, які користувалися найбільшим попитом в абонентів Київстар, стали смартфони Xiaomi, Samsung і Huawei.

   «Наші клієнти у 2018 році стали купувати більше сучасних смартфонів з підтримкою 4G, адже отримують з їх допомогою більше переваг для спілкування, роботи та розваг. Тому у нас зросла не тільки кількість проданих смартфонів, але й середній чек. У 2019 ми продовжимо покращувати якість нашого сервісу, будемо розширювати мережу своїх магазинів та впроваджувати нові digital-рішення для зручності клієнтів», – коментує Ольга Смисльонова, директор по роздрібних продажів Київстар.

   Що цікаво, у 2018 році 3 млн абонентів зверталися в магазини Київстар для безкоштовної заміни своїх SIM-карт на USIM-карти, з підтримкою 4G, щоб користуватися швидкісним мобільним інтернетом. Перевірити, чи підтримує ваш смартфон і SIM-карта зв'язок 4G можна за допомогою USSD-кодів *245*5# - для перевірки смартфона. *245*4# - для перевірки SIM-карти. Зараз 4G зв'язок Київстар охоплює 4218 населених пунктів, де мешкають 22,8 млн людей, тобто 55% населення.

   У магазинах Київстар абоненти можуть не тільки придбати 4G-смартфон на вигідних умовах, але і отримати консультації експертів і широкий перелік послуг: підключити «Домашній Інтернет» або «Домашнє ТБ», вибрати новий вигідний тарифний план або перейти на контрактне обслуговування. За консультацією можна звернутися в один з більш ніж 450 магазинів, які працюють в 230 містах України, в тому числі і в містах з населенням менше 10 тис. чоловік.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.