м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Продажі смартфонів у магазинах Київстар зросли на 58%

   08.06.2018

   Тенденція витіснення фічерфонів смартфонами продовжує набирати оберти: у першому кварталі 2018 року у фірмових магазинах «Київстар» було продано на 58% більше «розумних» телефонів, а в інтернет-магазині shop.kyivstar.ua – на 135%.

   «Примітно, що за цей період середній чек покупки також виріс - на 15%. Ми вважаємо, що зростання продажів більш дорогих за вартістю девайсів свідчить про те, що зростають вимоги споживачів до функціональності, так як сучасні «розумні телефони» дають своєму власнику більше функціоналу і можливостей», – зазначила Ольга Смисльонова, директор з роздрібних продажів «Київстар».

   Популяризація смартфонів і спеціальні, у тому числі і унікальні акційні пропозиції в класичному ритейлі та онлайн-магазинах «Київстар», дозволили збільшити оборот у грошах за перший квартал 2018 року. Так, у фірмових магазинах зростання склало 76%, а в онлайн-магазині – 149%.

   «Українці люблять технічні новинки. Фахівці «Київстар» звернули увагу, що перший смартфон після фічерфона - дуже простий, оскільки покупець тільки звикає до гаджету. Зате наступний - вже більш функціональний і дорогий», – додала Ольга Смисльонова.

   Оскільки абоненти лідера телеком-ринку України все активніше використовують смартфони (зростання бази становить 23% за період з січня по березень 2018 року), «Київстар» регулярно оновлює асортимент. Так, наприклад, у першому кварталі поточного року в фірмових магазинах були представлені понад 100 моделей смартфонів.

   Водночас, «Київстар» продовжував розширювати свою мережу – кількість магазинів зросла з 376 у першому кварталі 2017 року до 415 в першому кварталі 2018 року. Цей факт свідчить про те, що українці все більше довіряють експертизі оператора не тільки в телеком-послугах, але вже і на ринку ритейлу.

    

   Довідка

   Київстар – український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі  3G та 4G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група  VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі  NASDAQ, Нью-Йорк та  Euronext, Амстердам.

   Київстар понад 20 років працює в Україні, і є одним з найбільших платників податків, одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар сплатив до бюджету країни понад 57 млрд грн податків та зборів, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.