м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Prometheus за підтримки Київстар допоможе вступити в кращі університети світу

   29.05.2018

   Prometheus та Ukraine Global Scholars відкривають реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс «Як вступити у найкращі західні школи та університети».

   Курс створений за підтримки Київстар та надає всім охочим можливість отримати доступ до унікального досвіду. Від випускників Гарварду та Стенфорду слухачі дізнаються, як вступити в провідні світові школи та університети, знайти повну стипендію на своє навчання, а також отримають заряд натхнення для повернення в Україну від українців, які вже пройшли цей шлях.

   Курс, перш за все, розрахований на старшокласників України, які володіють англійською мовою і бажають навчатися в найкращих американських приватних школах та коледжах для здобуття ступеня бакалавра. При цьому курс буде корисним і майбутнім студентам магістерських та інших програм післядипломної освіти, а також охочім вступати до освітніх закладів інших країн.

   Онлайн-курс містить відеоісторії про особистий досвід вступу до провідних навчальних закладів світу успішних українців, які навчалися в престижних західних університетах і повернулися в Україну. Серед них — український рок-музикант, політичний діяч та кандидат фізіко-математичних наук Святослав Вакарчук, президент Київстар і головний виконавчий директор Бізнес Одиниці Євразія VEON Петро Чернишов, голова правління «Укргазвидобування» Олег Прохоренко та ініціатор стипендійної програми для українців в Стенфордському університеті Олександр Акіменко.

   За оцінкою співзасновника Prometheus Івана Примаченко, проект зможе в найближчі 5 років допомогти принаймні 1000 українцям вступити в провідні західні школи та університети. «Тільки за три роки фіналісти фонду отримали стипендії більш ніж 7000000 доларів США! Думаю, чули про український школяра, який в минулому році вступив одночасно в Гарвард, Стенфорд, Колумбійський і ще купу американських топових вузів? Він був учасником навчальної програми UGS». — розповів співзасновник платформи Prometheus, Іван Примаченко.

   «Я впевнений, що найкращі інвестиції — в освіту. Потрібно вчитися в кращих університетах, аби потім приносити користь собі, своїй сім'ї і країні. Саме тому Київстар приєднався до проекту в якості партнера, а я — лектора», — каже Петро Чернишов, президент Київстар і головний виконавчий директор Бізнес Одиниці Євразія VEON.

   Благодійний фонд Ukraine Global Scholars, заснований українцями-випускниками провідних університетів світу, з 2015 року допоміг десяткам українських школярів вступити до найкращих шкіл та коледжів США за повної фінансової підтримки з боку цих навчальних закладів. Лише за три роки фіналісти фонду здобули стипендій на більш ніж 7 мільйонів доларів США.