м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Реєструйтеся в цифровому банку Sense SuperApp та беріть участь у розіграші iPhone 13

   21.02.2022

   Абоненти Київстар, які з 21 лютого 2022 року вперше встановлять цифровий банк Sense SuperApp, зможуть взяти участь у розіграші чотирьох IPhone 13.

   Щоб отримати шанс виграти новий смартфон, треба виконати декілька умов:

   • завантажити цифровий банк Sense SuperApp за одним зі спеціальних посилань, які розміщені у рекламних матеріалах або соціальних мережах Київстар;
   • оформити в Sense SuperApp картку Caméléon або іншу карту Альфа-Банка Україна;
   • мати об’єднаний профіль банку з номером Київстар.

   Взяти участь в акції можуть усі абоненти передплати та контракту Київстар до 20 березня 2022 року включно.

   Sense SuperApp — це цифровий банк від Альфа-Банку Україна, в якому рахунок та картку можна оформити одразу, не відвідуючи відділення банку. Це можна зробити завдяки сервісу Дія або відеочату з консультантом.

   Київстар та Альфа-Банк Україна — стратегічні партнери, які разом пропонують своїм клієнтам додаткові сервіси. Наприклад, банк нараховує 10% кешбеку на більшість витрат з мобільного номера Київстар. Також ви можете ексклюзивно замовити в Sense SuperApp акцію Щасливий День. Завдяки акції безкоштовно користуйтеся безлімітним мобільним інтернетом та дзвінками у мережі Київстар протягом доби, навіть якщо не оплачували послуги за своїм номером. Безкоштовний інтернет та дзвінки можна замовляти кожні 7 днів.

   Офіційні правила акції.

   У зв'язку з ситуацією в країні, акція призупинена на невизначений термін.