м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Сергій та Сніжана Бабкіни відправилися в подорож Україною, щоб протестувати 4G

   16.10.2020

   Щоб розповісти про розширення своєї 4G-мережі, Київстар разом з Serviceplan зняли романтичну історію про подорож Україною. Співак Сергій Бабкін зі своєю дружиною відправилися до захоплюючих локацій у Кам’янець-Подільському, в Хотин та Бакоту, щоб переконатися – 4G тягне!

   У Київстар – найбільша мережа 4G в Україні. Швидкісний інтернет працює у понад 13 тисячах міст та сіл країни, де живе 84% населення. А також у багатьох популярних туристичних локаціях.

   «Поїздка, у яку ми вирушили для зйомок ролику, дозволила мені по-новому подивитися на нашу країну. Я завжди любив і захоплювався нею, відвідав багато міст, але найголовніша краса – за ними, там, де природа! І круто, що далеко від великого міста у нас був 4G, і ми могли одразу ж ділитися всім, що бачили самі – ділитись своїми емоціями у соцмережі!» – розповів Сергій Бабкін, артист, музикант та актор.

   Новий ролик знято у стилістиці романтичного роадмуві – про свободу жити тут і зараз. Про подорож, у якій міцнішають почуття та народжується натхнення, про емоції, якими так радісно ділитися. Це відео також стало основою кліпу на популярну пісню Сергія «Де би я», який артист разом з Київстар презентував сьогодні.

   «4G дає свободу пересування із вашим улюбленим контентом. Де б ви не були – стрімінг, відеозв’язок, перегляд HD-контенту доступні в із найбільшій мережі країни. Все, що вам потрібно – просто вмикнути 4G у своєму смартфоні і вуаля!» –говорить Юрій Чорненький, керівник департаменту маркетингових комунікацій Київстар.

   Зйомки рекламного ролика разом із відео для кліпу Сергія Бабкіна відбувалися одночасно та зайняли два дні. Вони проходили в двох регіонах України – в національному природному парку «Подільські Товтри» в Хмельницькій області, а також в Києві. У зйомках брало участь близько 50 осіб знімальної групи. Герої разом з усіма учасниками проїхали понад 1000 кілометрів Україною, щоб отримати бажаний результат.

   Ігор Клименко, креативний директор Serviceplan: «Я вважаю, що у нас вийшло зняти одну із найкращих історій для Київстар. І я радий, що наш рекламний ролик став своєрідним трейлером для нового музичного відео про кохання, пригоди та справжню свободу».

   Рекламний ролик можна подивитися за цим посиланням.

   Кліп Сергія Бабкіна на пісню «Де би я» – за цим посиланням.

    

   Kyivstar
   - Marketing Director – Павло Даніман
   - Head of Marketing Communications Department – Юрій Чорненький
   - Brand Manager – Олена Ігнатенко


   Serviceplan Ukraine
   - Creative Director — Ігор Клименко
   - Art Director — Ксенія Березовська
   - Account Director — Ганна Мигулько
   - Account Manager — Євгенія Дубовик

    

   The Martini Shot
   - Director / DoP – BELLONE+CONSONNI Directors
   - 1st AD – Олексій Смоляр
   - Executive Producer – Нікіта Кочкарев
   - Producer – Валерія Бережна
   - Production Manager – Анастасія Пупцева
   - Production Administrator – Олексій Олефір 
   - Producer’s Assistant – Катерина Бойко
   - Production Designer – Саргій Данілюк
   - Stylist – Галина Соколовська
   - Post Production Producer – Анастасія Ковальчук  
   - Editor – Даня Афанасенков
   - Color Grading – Валентин Вергнігор
   - Sound – Propeller Studios
   - Post Production Studio – TPH One

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є компанією номер 1, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.