м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Сервіс захисту телефонів «Мобільна безпека» став більш функціональним

   23.06.2021

   «Мобільна безпека» – сервіс Radar та Київстар, який допомогає повернути втрачений ґаджет, став більш функціональним. Відтепер він дозволяє захистити не тільки смартфони, але й потурбуватися про близьких та рідних. Як і раніше з мобільним додатком для iOS та Android, у разі втрати телефона, власник може знайти його або ж отримати компенсацію від 3500 до 7000 грн.

   Із появою функції «Сімейний трекер» у мобільному додатку «Мобільна безпека» з’явились такі можливості: 

   • Відстежувати місцезнаходження смартфона чи близької людини в реальному часі та оперативно реагувати у випадку потенційної небезпеки;
   • Створювати різні групи користувачів (наприклад, «Діти», «Батьки»);
   • Відмічати на карті індивідуальні геозони, актуальні для кожної з груп (наприклад, для групи «Діти» - школа, дім, спортивна секція; для групи «Батьки» - ЖКГ, аптека, ринок);
   • Відмічати на карті «червоні» зони (наприклад, для групи «Діти» - озеро, покинуті будівлі; для групи «Батьки» - лікарня);
   • Отримувати сповіщення, якщо користувач зайшов чи вийшов зі створеної зони;
   • Керувати рівнями доступу для різних учасників.

   Також мобільний додаток дозволяє віддалено блокувати телефон, видаляти особисті дані, в тому числі фото, включати сирену та вмикати через особистий web-кабінет або, подзвонивши на лінію підтримки 24/7, GPS-пошук. У разі втрати ґаджету “Мобільна безпека” забезпечує сервіс повернення за винагороду та доставку кур'єром власнику втраченого гаджету. 

   Лише за минулий рік завдяки сервісу власникам повернули більш ніж 1 тис телефонів, компенсації за безповоротно втрачені пристрої склали близько 1 млн грн. За час роботи сервісу встановили мобільний додаток та скористалися послугою 160 тисяч абонентів.

   Сума компенсації в рамках послуги «Мобільна безпека» залежить від обраного тарифу, «Захист» чи «Захист+». Вартість послуги з тарифом «Захист» становить 10,5 грн/тижд., а «Захист+» – 14 грн/тижд. Користувачі можуть також придбати річний захист для мобільного за 219 грн. Наприклад, користувачі тарифу «Захист», що мають девайси з операційною системою Android/iOS, отримуватимуть 3500 грн компенсації, а якщо користувач обрав тариф «Захист+», то одержить 7000 грн., в разі безнадійної втрати.

   Важливо: втрата мобільного телефона небезпечна тим, що, крім самого пристрою, до чужих рук можуть потрапити і персональні дані користувача, в тому числі і сім-карта, до якої прив’язані рахунки у фінансових установах. Тому абонентам рекомендовано дотримуватися обов’язкових правил кібергігієни: 

   • Встановлювати надійний пароль на телефон та сім-картку; 
   • У випадку втрати телефона, щоб особисті дані не потрапили до чужинців, користувачі «Мобільної безпеки» можуть видалити інформацію з телефона дистанційно.
   • Ті, хто не користуються послугою, мають зателефонувати до мобільного оператора та заблокувати картку. Щоб зловмисники не перевипустили сім-карту, її краще зареєструвати на паспорт або укласти контракт з телеком оператором. 

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе та працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

   Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23  роки  працює в Україні та визнаний  найдорожчим брендом і найбільшим платником податків у галузі зв’язку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.