м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Шалене літо для абонентів Київстар

   08.06.2016

   З 8 червня 2016 року для всіх абонентів передплаченого зв’язку Київстар починається шалене літо!

   За даними Київстар, за останній рік споживання мобільного трафіку зросло на 58,3% і в середньому становить 360 МБ на місяць на 1 абонента. У першу чергу це зростання обумовлене появою 3G, покриття якого збільшується з кожним днем. У зв’язку з цим Київстар запускає літню акцію для абонентів передплаченого зв’язку, яка дозволить ще більш вільно користуватися трафіком і не турбуватися про те, коли закінчиться ліміт.

   Акція «Шалене літо», яка триватиме з 8 червня по 31 липня 2016 року, — це персональні пропозиції, у тому числі зі знижками, для вигідного користування мобільним інтернетом. Щоб отримати свою пропозицію, необхідно зателефонувати за номером 477 і дізнатися, що Київстар приготував для кожного.

   «Ми полюбляємо радувати наших абонентів і робити їм вигідні пропозиції, а коли ці пропозиції ще й персональні, вони вдвічі приємніші. Споживання мобільного трафіку дедалі зростає, адже наші клієнти хочуть всюди залишатися на зв’язку та користуватися всіма перевагами швидкісного інтернету по максимуму. До того ж, літо — час відпусток і подорожей, час найяскравіших фото й емоцій, якими треба ділитися тут і зараз, — зазначає Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар. — Крім персональних пропозицій, якими абоненти зможуть скористатися щодня, ми підготували для них ще один сюрприз. Такого на телеком-ринку не робив ніхто! Раз на тиждень ми будемо влаштовувати „Чорну П’ятницю“ з суперпропозиціями на покупку мобільного інтернету. Такої пропозиції наші абоненти ще не отримували. Слідкуйте за новинами, Black Friday is coming».

   Детальніше на сторінці акції.